Wpis z mikrobloga

@naksu: dzięki, wysłałem request :D

no ta aktorka z króla mi tak do kostiumowych mniej pasuje (w historyczce goo hare ryong czy jakoś tak strasznie sie gibała jak coś mówiła, nie pasuje mi to jakoś do czasów sprzed 500 lat nie wiem czemu XD) a do tego jeszcze wsadzili ją za te żołnierke z potomków słońca jako najwyższą kapłankę w arthdal chronicles i sie nie mogłem przyzwyczaić przez 3/4 serialu do tego, w ogóle zabieg z dupy 2 aktorów głównych zmienić (foto na dole) - niby w serialu minęło 8 9 lat ale pierwszy arthdal wychodził w 2019 czyli pewnie go nagrywali w 2018 więc i ona i cholerny song jong ki sie postarzeli o te 5 lat, jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o pieniądze... tak czy sak chce dać jej szansę w tym królu

a romanse nawet lubie, ze 2 miechy temu oglądałem doone i castaway diva i spoko były - doctora slumpa też cche obejrzeć no ale jak nazbiera odcinków
malibu99 - @naksu: dzięki, wysłałem request :D 

no ta aktorka z króla mi tak do kost...

źródło: Arthdal-Chronicles-IMAGE-5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@malibu99 zauważyłam, że nie wszyscy potrafią dobrze dobrać aktorów z przeszłości/teraźniejszości ale nie którym wychodzi to dobrze
najgorzej było w Dziewczyna z XX wieku Kim You-jung jest bardzo charakterystyczna a ona jako licealistka i ona jako 10 lat później to dwie różne aktorki a przecież Koreańczycy z wiekiem prawie wcale się nie zmieniają daliby jej inną fryzurę i już, bardzo mnie to wkurzyło

Castaway diva jest fajna? bo też mnie ta aktorka drażni xd ona grała w tej prawniczce z autyzmem i nie mogłam jej znieść nwm może po prostu nie mam cierpliwości do ludzi z autyzmem chociaż w it’s okay to be not okay mi nie przeszkadzało

haha grażyny w necie mają niskie oczekiwania xd w ogóle jestem w szoku ile bab po 50 ogląda koreańskie dramy i słucha k-popu xd w marcu w krakowie gra the rose (nie znam ich) i na fb w komentarzach same grażki
  • Odpowiedz
@naksu: no a czasem przesadzają w 2 stronę że zostawiają tych samych aktorów jak byli w liceum i jak są po 40 albo biorą robią studenta 2 roku z chłopa 35 lat :D

castaway mi sie podobało (ale prawniczka też...) także no nie wiem, może akurat ci zaskoczy - śpiewać wiadomo za te aktorkę ktoś śpiewa ale historia taka nietuzinkowa i porusza też inne trudne tematy jak przemoc wobec dzieci
  • Odpowiedz