Wpis z mikrobloga

jakie opinie o tej grze?


@needer: Bardzo pozytywne zwłaszcza po takim czasie gdy największe błędy zostały załatane. Jeżeli lubisz takie klimaty to nie masz się co zastanawiać tylko kupuj i pobieraj. Ja tam ostatnio przeszedłem kolejny raz mimo że niezbyt często wracam do starych gier.
@needer: Dla mnie gra wybitna, ale nie wiem czy dałbym w nią rade na xboxie :D Przeszedłem ją na PC i kupiłem sobie na xboxa, ale boję się, że na konsoli byłaby ciężka.
  • 0
@biczek: rozdzielczość ok, ciekawe jak te 30 fps.. Ale dałem radę przejść rdr2 w 30 , days gone, spider man, tlou2, god of war.. Chociaż aktualni jestem po AC Origins w 60
@needer: za 18 zeta za grę z pakietem wszystkich DLC naprawdę warto spróbować. Gra ma sporo specyficznych mechanik, ale warto zagrać dla średniowiecznego klimatu. Protip - koniecznie ustaw sobie audio na język czeski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Aerthevizzt: powiem ci że już trochę pograłem, początek dość smutny ( ͡° ʖ̯ ͡°) , specyficzna gra, technicznie lekko drewniana, 30 fps aż tak nie przeszkadza ale ma ta gra to coś co przyciąga że gram i gram
@needer: Wydarzenia w prologu są bardzo dołujące. Poza tym na początku postać jest bardzo słaba i w zasadzie pierwszy leszy zbój czajacy się w krzakach jest w stanie rozłożyć ja na łopatki, a system walki jest dość trudny i wbijanie poziomów wymaga cierpliwości. Jednak z czasem Heniek się rozkręca - może wyrwać laskę, wygrać plebejski turniej rycerski, zostać zarządcą osady i zaliczyć epicką bibę z księdzem ( ͡° ͜ʖ