Wpis z mikrobloga

117 977,98 - 10,15 = 117 967,83

Po krótkiej przerwie od wyścigu kontynuuję treningi. Garmin dzisiaj zarzucił bazę, więc skromnie zarzuciłem dyszką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie to mam pytanie do bardziej doświadczonych biegaczy, czy należy ktoś do jakiegoś klubu biegowego? Czy warto dołączyć do jakiegoś klubu i jak to wygląda od środka? Czy są jakieś wymagania co do poziomu sprawności, tempa, etc? (nie mówię o klubach profesjonalnych, ale bardziej amatorskich)

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
Piter_Privisi - 117 977,98 - 10,15 = 117 967,83

Po krótkiej przerwie od wyścigu kont...

źródło: Sztacheta

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Stormweaver @scorp02 Zdaję sobie sprawę, że tylko testy wydolnościowe, po prostu mnie zadziwia, że każdy serwis stosuje inny algorytm, mimo że są jakieś tam standardy co do przeliczania (chociażby tabele Danielsa, z których korzysta Runalyze)
  • Odpowiedz
@Piter_Privisi w Trójmieście jest Adidas Running I znajoma chodzi - polecała. Fajna społeczność, łatwiej cięższe treningi zrobić. Plus goście z tej grupy dość często są w elicie lokalnych biegów
  • Odpowiedz
@neufrin: Miałem akurat tą kartę otwartą z tym konwerterem, ale nie zjechałem niżej w opis () Faktycznie, wszystko pięknie wyjaśnione. Bardzo dziękuję Mirkom za rozjaśnienie tej kwestii ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz