Wpis z mikrobloga

Taka sprawa bardziej do faktcheckerow i osób rozeznanych w obecnej propagandzie informacyjnej.

Pewien znajomy foliarzy który łyka każdą bzdurę z internetu szczególnie ruska propagandę, generalnie jest tępy, kiedyś zapytałem go skąd czerpie informacje to podesłał mi kanał jakiegoś gówna na YT z 13 tys subskrypcji. I jedna rzecz mnie zaintrygowała bo prowadzi to jakaś baba która gada farmazony i z niczego kręci aferę, konto ma lekko ponad 13 tys subskrypcji za to pod każdym filmem wysyp opłaconych trolli w komentarzach. Wrzuca także na rumble bo przeciez YT takie złe i banuje.

Chciałbym się zapytać kogoś bardziej rozeznanego, co to za gówno i kto za tym stoi? Google grafika nie wyrzuca żadnych informacji na temat wizerunku, ciężko znaleźć na portalach ze stockowymi zdjęciami, każdy film podbijany jest przez trolli i sam kanał ma kilka lat. Wątpię by jednej osobie chciało by się tyle lat prowadzić coś co ma znikomą oglądalność. Ktoś coś więcej wie na ten temat? Pytam z ciekawości.

Link: https://youtube.com/@Agnieszka_w_USA?si=NSdM9iy7OCEF_rqe

#pytaniedoeksperta #pytanie #propaganda #dezinformacja #rosja #wiadomosci #usa #fakenews #troll #kiciochpyta #youtube #
FeyNiX - Taka sprawa bardziej do faktcheckerow i osób rozeznanych w obecnej propagand...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • 0
@0caffe niestety nic sensownego, pokazuje podobne zdjęcia ale to inne osoby aż w końcu przekierowuje na kanał YouTube. Na innych filmach widać jak coś gada i się porusza więc jest to konkretna osoba a nie AI.