Wpis z mikrobloga

Rosjanie od 2 lat mordują Ukrainców i niszczą ich kraj przy dużym poparciu społeczeństwa lub bez żadnego oporu reszty rosyjskiego społeczeństwa. Tymczasem jakaś ukrainka która mieszka w Polsce twierdzi że Polacy wcale nie są lepsi od Rosjan bo paru typa wysypało trochę ukrainskiego zboża na granicy i znalazła wielu zwolenników takiej tezy.
Paiętajcie nie jesteśmy wcale lepsi od Rosjan
#ukraina #wojna
Nie popieram tego co zrobili ci rolnicy z ukrainskim zbożem, ale zobaczmy co się działo na granicy ESP-FRA, dwa kraje będące w UE
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wino-litrami-lalo-sie-na-jezdnie-francuzi-wsciekli-na-hiszpa,nId,7099277#crp_state=1
Ruskitroll123 - Rosjanie od 2 lat mordują Ukrainców i niszczą ich kraj przy dużym pop...

źródło: bandicam 2024-02-12 17-02-22-359

Pobierz
  • 17
@drywall33: kalinigrad to tam ch** wyobraź sobie jakby ukry padły i wtedy mamy piekna wschodnia granicę z rosja i jej przydupasem białorusią( ͡ ͜ʖ ͡). Także trzeba liczyć, że pomoc od usa do nich dotrze, ale również aby mieli postawione realne cele do zrealizowania przed negocjacjami pokojowymi(one i tak w końcu sie odbędą) przedewszystkim aby ukry nie zostały strefą zdemilitaryzowaną
a tak serio to ile się nasłuchałem od polaków że ukry to jeden #!$%@? i #!$%@?ć ich.Niektórzy polacy to są jakieś #!$%@? bo jak ukry padną to my następni i oni pójdą do woja.


@Aleale2: ja Ukrainców którzy walczą o swoją ojczyznę szanuje i mogą mieć nawet naszywkę z flagą upa a i tak mam o nich lepszą opinie niż o tych którzy siedzą w Polsce i nic nie pomagają a
@yannikto: może i były, ale z kalinigradu operacji wojskowej przeprowadzać nie będą. Granica z rosja od wschodu czy z zachodnia czescia ukrainy pod wplywami rosji(zachodnie ukry są mocno antyrosyjskie dlatego moze z nich zrobić swój puppet state jak białorusia niż ją anektować) . Inwestorzy zagraniczni od razu spiepsza od nas jeśli z tego by doszło + im mniejsza granica z rosją tym lepiej.
@stepienz13posterunku: Nie zrobiła by tego. Jelcyna wtedy obchodziło żeby się #!$%@?ć a nie jakaś tam Polska. A poza tym, w 99 to problem był w Rosji z gospodarką i wtedy skala kradzieży i korupcji w armii była taka że mieli problem poradzić sobie z zbuntowanym "województwem"