Wpis z mikrobloga

@Spooky_Johnny: coś w tym jest. Coś tam wyczytałem że w tej sprawie:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Morderstwo_rodziny_Watts
To zabita żona tego faceta była mocno toksyczna co w podcastach o tym czy filmie Netflixa nie było zbyt odnotoowane,całe też nie wiem ile w tym prawdy tak pisali m.in. na reddicie. Oczywiście facet mógł się z nią rozwieść a nie mordować ją i dzieci, więc to wielkiego znaczenia nic ma.
@Spooky_Johnny: TAK. Gdybym mógł to dałbym 10 plusow. Jest kilka takich podcastów zarowno polskich jak i zagranicznych których przestałem słuchać z tego powodu.

Olga Herring jako przykład pierwszy z brzegu. Bardzo dobra dykcja, fajnie opracowuje tematy ale to jaką hagiografie uprawia wobec ofiar jest nie do zniesienia. Człowiek słucha i ma wrażenie że dobrze że jego/ją zamordowali bo za chwile anieli do nieba by tą osobę wzięli.

#truecrime #kryminalne
@thorgoth: bo w sumie ofiary morderstw , właśnie przez cechy ofiary tymi ofiarami się stały , wbrew pozorom nie trafia na byle kogo
Taki "drapieżnik " analizuje kto się nadaje do ubicia i są to najczęściej osoby miękkie o postawie zamkniętej
@thorgoth: morderstwo na tle grabierzy to najczęściej nie jest zaplanowany mord dla "przyjemności " takiego zwyrola tylko skutek uboczny tego że ten ktoś chciał okraść ten kantor , natomiast dla psychopatów mord jest bardziej rytualny i dobierają ofiary pod gust jak np Ted bundy
@thorgoth: nie każdy morderca to psychopata , niektórzy zabijają z jakiegoś określonego powodu , natomiast psychopaci są bardziej Predatorami i szukają określonych cech u ofiar
Tak samo jak narcyz nigdy nie weźmie do związku pewnej siebie kobiety , tylko szukają zastraszonych i z kłopotami emocjonalnymi
@Linnior88: no i sama sobie odpowiedziałaś - Ted Bundy nie znał żadnej ze swoich ofiar więc żadna go charakterem nie przyciągnęła. Praktycznie żaden seryjniak nie zna swoich ofiar.

again - ściąganie przemocy domowej charakterem zdarza się często. ściąganie mordercy, wszystko jedno czy rabusia czy psychola prawie się nie zdarza

Masz 4 najczęstciej występujące typy morderstw:
- na tle porachunków przestępczych
- na tle seksualnym
- na tle rabunkowym
- na tle