Wpis z mikrobloga

#nextbike #veturilo #wroclaw
Jakie zdzierstwo w tym Nextbike jest teraz. Dawno już nie jeździłem płatnych przejazdów. Zwykle mieszczę się w 20 minutach lub maksymalnie jednej godzinie. Dziś i wczoraj dwa razy pojeździłem ponad godzinę i już mi 18 zł zabrali.

Obecnie we Wrocławiu jest 3 zł za pierwszą godzinę i 6 zł za każdą następną. I to za zwykły rower.
Teraz muszę 6 rowerów wolnostojących oddać do stacji, żeby mi się zwróciło.
  • 24
ja mówię, że nie i tyle.


@Darth_Gohan: Gdyby to było nie i tyle, to ok. Ale Ty dołączasz do tego całą agresywną otoczkę. Już w pierwszym komentarzu personalny przytyk, a potem tylko gorzej. Po co?

No to jakby cena stała w miejscu to pewnie cześć osób by brała na dłużej bo przy tej inflacji co za problem xD


@Darth_Gohan: To już zostało obalone wcześniej. Ceny nie rosną dlatego, że ludzie
Gdyby to było nie i tyle, to ok. Ale Ty dołączasz do tego całą agresywną otoczkę. Już w pierwszym komentarzu personalny przytyk, a potem tylko gorzej. Po co?


@Wykopaliskasz XD Typie. Wpadasz na wykop i szukasz poklasku, że nextbike we Wrocławiu za drogi przy 2 godzinach. Dostajesz kontrargumenty i tyle. Dalej marudzisz, że no przecież jest drogi.

To już zostało obalone wcześniej. Ceny nie rosną dlatego, że ludzie zbyt długo wypożyczali.

Nic
XD Typie.


@Darth_Gohan: W pierwszym słowie odpowiedzi na mój zarzut o agresji, jesteś agresywny. Po co czytać dalej? Zacznij od nowa. Nie napisałem tego bez sensu. Po prostu męczące jest rozmawianie z kimś, kto w każdej wypowiedzi próbuje dawać jakieś przytyki i stosuje słowną agresję.

Ok, przeczytałem pozostałą część. Nie odnosisz się tam do kluczowych argumentów. Te które podajesz, to w rzeczywistości potwierdzają moje słowa. A część tego, co napisałeś, to