Wpis z mikrobloga

czy jest jakiś oficjalny dodatek z mapami do Heroes III. Mam HOMM3 na steam HD, ale jest tam mało map. Gdy wgralem jakieś z neta zrobione przez użytkowników, to mi się gra #!$%@? i wyskakuje błąd "assert failed"
skąd wziąć jakieś fajne mapy i żeby gra nie crashowała?

#heroes3 #homm3
  • 15
@charlie1919: kupiłeś najgorszą wersję heroes III xD

To na steamie to jest jakieś gówno wykastrowane z treści. Tam brakuje dodatku ostrza armagedonu i jak wrzucisz coś z treścia z tego dodatku to gra się crashnie.

Jak chcesz legitne heroesiki to kup Heroes 3 na gogu (czesto są promki, że po 10-15 zł lata), pobierz i zainstaluj sobie nieoficjalny dodatek Horn of The Abbys.
@charlie1919

Jest nawet tag #tysiacmaph3

Swoją drogą spróbuj ściągnać zwykłe mapy (t@n bez dodatków) z heroes community cxy kwasojwej groty. Wątpie żeby działaly ale możesz sprobowac

Tak jak pisali inni - heroes z gog + hd mod + hota. Albo i bez hoty (pamiętaj że shadow of death i armageddons blade mają swoje kampanie)
@fledgeling: Dzięki za info będę to miał na uwadzę. Na ten moment kupiłem na gogu HOMM3 complete i tam jest pełno map, nawet nie wiem czy dam radę przez nie wszystkie przebrnąć. Grafika z początku była dla mnie słaba z przesiadki ze steamu HD, ale po chwili idzie się przyzwyczaić ^^
@charlie1919
Generalnie to jest tak że jest HD mod i dodatek HOTA (horn of abyss)

Jedynie jak będziesz grał z dodatkiem to on ukrywa kampanie Shadow of death / armageddons blade. Więc kampanie odpalaj bez HOTA. Hota ma też swoje (bardzo trudne) kampanie