Wpis z mikrobloga

@Pucuss: Nie ma żadnych wymogów. Jest cel do osiągnięcia w którym każdy członek będzie przekazywać 2% PKB, ale to nie jest jakiś ścisły obowiązek.
Po drugie, się dziwnie składa, że Polska oddająca 4% PKB na obronność i tak wydaje na ten cel kilkukrotnie mniej niż Niemcy, którzy nawet 2% nie przekraczają. Każdy według zdolności, tylko wiesz, za sprzęt wojskowy nie płaci się w PKB tylko gotówką.
A Niemcy tak się składa,
Wprowadzaj panikę i zamęt w społeczeństwie dalej, zajepiście na tym wyjdziemy


@Pucuss: No kurde, sorry. Mam nadzieję, że moje komentarze na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie wywołają większej paniki niż komentarze szeregu polskich polityków, szeregu amerykańskich polityków, dziennikarzy, analityków, sekretarza generalnego NATO i prezydenta USA.

pomijając fakt że nie ma powodów do obaw


@Pucuss: Pomijając fakt, że potencjalny przywódca najpotężniejszego kraju NATO i naszego kluczowego sojusznika podważa absolutne fundamenty na
@Tasde: pomine twoje piehdolenie o niczym bo nie warto tego komentować i napisze jeszcze raz, nie żyjemy w czasach I / II WŚ kiedy piechota/czołgi grały główną rolę, technologia poszła do przodu i to że ktoś nie graniczy z jakimś państwem nie oznacza że nie jest w stanie zaatakować inaczej niż tylko piechotą, zresztą patrząc w ten sposob... z Królewca do Niemiec chyba nie jest aż tak daleko nie? XD
Większość
@JPRW: My Polacy dla twojego małego mózgu niestety nie mamy prawa głosu i wybierają sami Amerykanie i żadne twoje szczekanie serio w Ameryce nic nie zmieni, panikuj dalej, konserwy już kupione na zapas?
@JPRW: patrząc na twoje wpisy i po plusach dla zielonki z 1 wpisu pod postem zaczynam się zastanawiać czy tak nie jest i czy ludzie nie myślą że mają jakąś siłę sprawczą xDD
@Pucuss itt konfederacji debil jak zwykle się ośmiesza XDD chłop co napisał że wojna nie wygląda jak kiedyś gdzie dosłownie na Ukrainie to wygląda jak z czasów I WŚ. Troll albo debil z konfederacji
@Pucuss Pisanie komentarzy w necie nic nie zmienia dlatego jest w #!$%@?ę prorosyjskich profili tu i na X które wstawiają posty ze Ukraina chce nas zaatakować i codziennie przypominają o Wołyniu i wmawiają że Ukraińcy przynieśli HIV xD

Nie wydaje mi się żebyś Ty akurat był kimś takim, ale serio widać zmasowane wpisy chcące obrzydzić Ukraińców, i wiem że to widzisz. Oczywiście nie bronie ich w wielu kwestiach, uważam że temat Wołynia
sandal - @Pucuss Pisanie komentarzy w necie nic nie zmienia dlatego jest w #!$%@?ę pr...

źródło: temp_file4802311433626924309

Pobierz
na 99% Trump wygra wybory w USA ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Pucuss: trzeba być ojkofobem, albo obcym agentem żeby cieszyć się z braku parasola ochronnego USA.
jak ty to sobie w tej główce wyobrażasz, putin stwierdzi że zaatakuje niemcy i dostanie się tam drogą morską/lądową zostawiając kraje nadbałtyckie w spokoju? xD