Wpis z mikrobloga

@aircod: a mnie wynudziła, po 15 godzinach gry było ciągle to samo, płyń i pokonaj, płyń i ograb. W sensie model pływania i walki jest fajny, ale fabularnie są lepsze MMO. Pomijam fakt braku możliwości walki wręcz czy strzelania z pistoletu, rozwoju postaci nie ma w ogóle, nawet pływać się nie da, gra nie jest tragiczna, mocny średniak, ale na pewno nie warta tych 200 zł
via Android
  • 0
@iErdo To ja wyklikałem ponad 30 godzin i nie zdążyłem jeszcze nawet zdobyć najlepszego statku na becie. Ponadto ma być jeszcze rozbudowany endgame. Mi się bardzo podoba i w zasadzie cena według mnie adekwatna. Sea of Thieves nie miał połowy zawartości tej gry na premierę, a wołali sobie tę samą cenę
@aircod: Ta gra wyglądała nudno w porównaniu do Black Flag gdzie mogłeś po prostu abordaż robić i szermierkę poćwiczyć z załogą jakiegoś hiszpańskiego liniowca.
@aircod: dobilem do kingpina (magnata) i niestety radosc z zabawy prysnęła jak reka odjal. Micro managment kazdej manufaktury to jakas pomylka... O ile wczesniej bawilem sie swietnie tak teraz podziekowalem. Co wiecej za 90 dni sezon sie konczy i wszystko zdobyte resetuje sie do zera...