Wpis z mikrobloga

Natan w 3:35 najpierw mówi, że szanuje ludzi chodzących do normalnej pracy, a w 6:55 mówi, że chłop co go opluł ma w poniedziałek na rano do roboty za 4k netto, to jak to jest szanuje tych ludzi, czy nie xd?
#famemma
Enio2000 - Natan w 3:35 najpierw mówi, że szanuje ludzi chodzących do normalnej pracy...
  • 17
  • Odpowiedz
@marv0oo: ale co ma do tego argument pracy za 4k? a no to, ze dla marconia jak mało zarabiasz to można cie nazwać petem, mierzy ludzi po tym ile zarabiasz czy posiadasz, wiec wcale się nie dziwie, ze liże torbę grubemu bo to dla niego bóg ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Tabasco666: mniej więcej. Jak ktoś jest gruby, ale jest normalny, to mu tego nie wypominasz. Jak ktoś jest gruby i cie wyzywa, to też się ciśnie na usta "ty gruba świnio" itd.
  • Odpowiedz
ale co ma do tego argument pracy za 4k?


@hugoooo: to ma do tego, że koniec końców, nawet jeśli natan jest złym człowiekiem, to jest bogatym złym człowiekiem. A ten typ co go opluł jest zły i biedny.

ze dla marconia jak mało zarabiasz to można cie nazwać petem

Ty masz problemy ze słuchem? On to mówi o typie co go opluł.

mierzy ludzi po tym ile zarabiasz czy posiadasz

A
  • Odpowiedz
@marv0oo: Nie zdarzyło mi się nigdy używać argumentu pieniędzy w kłótni z długim człowiekiem, ale to chyba kwestia wyższej kultury jednak, bo czułbym się zwykłym bucem wypominając komuś, że ma mniej niż ja.
  • Odpowiedz
@marv0oo: nikt normalny nie ocenia człowieka pod kątem zarabiana, tylko jakim jest człowiekiem w życiu. to ze ktoś ma kasę czy jej nie ma nie ma wpływy na to czy ktos jest zły czy dobry.

Który jest OBIEKTYWNIE gorszy? No ten bez kasy.

jeśli ktoś jest zły to jest zły i nic co posiada tego nie zmienia XD, żegnam pana
  • Odpowiedz
@czemu_dlaczego: A co ma moje reprezentowanie do tego XD? Przecież piszę prawdę a wy macie ból dupy. No ale jak chcesz wiedzieć to siedzę w sportach walk od 15 lat. Zarówno pod kątem oglądania jak i trenowania. Ale dalej ponawiam pytanie, co to ma do rzeczy skoro mam rację, a freaki to nawet nie jest sport? I to wy tutaj szczekaliście jak to Ferrari nie wyjaśni zniszczonego psychicznie ćpuna a się
  • Odpowiedz
nikt normalny nie ocenia człowieka pod kątem zarabiana


@hugoooo: #!$%@?. Jak to jest jedyny punkt zaczepienia, to jak inaczej? Jak masz dwóch patusów, ale jeden jest bogaty, drugi biedny, co wtedy?

jeśli ktoś jest zły to jest zły

źle się wyraziłem. Tak, obie osoby są złe. Ale zła osoba z hajsem może sobie pewne rzeczy kompensować tym hajsem, przynajmniej pozornie. A zła i biedna osoba, to co najwyżej może się bardziej
  • Odpowiedz
@Enio2000 Natan to pała która by dostała #!$%@? od każdego. Gość robi sobie wielu wrogów, ale tak naprawdę nie dostrzega swojego największego wroga którego co chwilę karmi, a który w końcu go mocno dojedzie. Mam na myśli jego własną psychikę.
  • Odpowiedz