Wpis z mikrobloga

Ciekawie wygląda lista opcji w nowym Macanie. Turbo kosztuje w podstawie 118k€, ze wszystkimi opcjami 176k.
Niektóre opcje są fajne:
- czarne zaciski hamulcowe 828€
- kolorowe pasy bezpieczeństwa 492€
- dywaniki 1164€
- dywanik do bagażnika 276€
- skórzane etui na dokumenty 768€
- elektrycznie otwieranie klapki ładowania 576€
- gaśnica 150€

#motoryzacja #samochody
PiotrFr - Ciekawie wygląda lista opcji w nowym Macanie. Turbo kosztuje w podstawie 11...

źródło: IMG_20240211_124027

Pobierz
  • 11
@PiotrFr:No to czekamy na czasy kiedy będzie trzeba dopłacać za ręczne otwieranie szyb i analogowe przyciski zamiast dotykowych ekranów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to pierwszy raz mi ten trend podpadł jak reklamowali bezramkowe lusterka boczne
@pacmanxx:

przecież gaśnica jest obowiązkowa.


W Polsce. Sprawdzałem konfigurator we Francji (dlatego ceny w euro)

Kupując dywaniki za ponad 1000 euro czuł bym że ktoś robi mnie w #!$%@? - nie ważne jak bym był bogaty


No właśnie.
Ale lepiej jest przy technologii. Rzeczy które normalnie są w pakietach (bo wynikają jedna z drugiej) i w jakimś Renault pakiet kosztuje 1000€, tu musisz kliknąć kilka opcji na to samo i robi
@PiotrFr: w Porsche zawsze za wszystko były kolosalne kwoty. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś były pakiety, które grupowały niektóre opcje, wtedy wychodziło trochę lepiej, niewiele lepiej, ale lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Np, czarne zaciski w pakiecie "black" pewnie wyszłyby za 600 nie 800

Jak ktoś chce się odróżnić bieda klasy średniej w audi/merc/bmw to trzeba zapłacić ;)