Wpis z mikrobloga

  • 1
@PiotrFr tak na logikę skoro kilkuletnie samochody mają prawie 200k przebiegu to jak auto 30letnie może mieć taki przebieg?
Parę lat temu w Polsce to już wogole była paranoja bo w miarę nowe auta miały te 180k, środek jak nowy i passaty z 2002r. 1.9tdi taki sam przebieg, a środek już zniszczony ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WUJICO:

tak na logikę skoro kilkuletnie samochody mają prawie 200k przebiegu to jak auto 30letnie może mieć taki przebieg?


Ale to nie jest żadna średnia. Jeden może mieć po 2 latach 200 tys a inny po 20 latach.

Parę lat temu w Polsce to już wogole była paranoja bo w miarę nowe auta miały te 180k,


Bo takie auta były sprowadzane, bo były tanie. Tych z małym przebiegiem nikt nie ściągał
  • Odpowiedz
@WUJICO mam volvo 850 z 93 roku które ma przebieg 120kkm.

Miałem też taką lagunę 1.8 3.5 cylindra bo jeden nie dopalał, jeżdżącą wersalka :D
Już sam fakt że ta Laguna ma progi i nadkola w całości sprawia że może mieć niski przebieg i ktoś dbał.
  • Odpowiedz
tak na logikę skoro kilkuletnie samochody mają prawie 200k przebiegu


@WUJICO: tyle to mają tylko samochody kupione po to, żeby latać trasy.
Są też samochody kupione w innym celu.
  • Odpowiedz
@WUJICO: mam samochód kupiony od rodziny, było tam zawsze kilka aut w ciągłej rotacji i przebiegi były takie, że 8-letnia wtedy kia sportage iii miała 26k przebiegu, passat b6 w dieslu z okolic końca produkcji ma chyba na ten rok z 56kkm. Teraz kią robię z 17k km rocznie. Na otomoto nikt by nie uwierzył w te przebiegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz