Wpis z mikrobloga

Poczekaj rok, dwa - zawsze po modzie na worki wahadło odbijało i wracała moda na obcisłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: Śmiem twierdzić, że to już powoli w jakimś stopniu wraca. Patrz jeszcze całkiem niedawno jakie podejście chociażby do legginsów było a jakie jest znowu obecnie.
@waybach oj i doszło do Polski. Jak dwa lata o tym pisałem że zaraz będzie u was nalot Łachów po starszym bracie rodem sprzed 40 lat to mnie wykopki mieszały z gównem że robię z Polski jakiś zaściankowy zacofany gównokraj co tylko kopiuje od Stanów i na pewnie polskie witaminki będą chodziły nadal w legginsach i dżinsach fit bo Amerykanie to gustu nie mają nie to co w Europie. Macie #!$%@? XD
@waybach: generalnie mam wywalone jak kto chodzi ubrany, ale teraz idąc parzez miasto widzę laski w worach na ziemniaki, a goście w obcisłych rureczkach tak ze nie ma miejsca na jajka, to sobie myślę że coś chyba poszło nie tak xD
@PanKeks: No ja o baggy piszę, chyba massa były. I wcale nie w idealnym stanie. Rzuć z ciekawości na olx i powinien być odzew. Serio, w kilkanaście minut miał kilka wiadomości i w moment poszło. I nie daj się naciąć, że duży rozmiar to 'eeee słabo', bo podobno takie idą najdrożej :D
@R2D2_z_Sosnowca: moda z, lat 90. I pewnie odtrutka na zbyt obcisle jeggingsy. Oststnio w reklamie widzialam wszystkie osoby w swetrach, styl jak, wyzej. I pannę co cała byla, odziana w, dresy i perły na szyi. Coraz dziwniejsza moda wciskaja ludziom. Tak, samo jest z trendem na sztuczne rzesy, przesada doszla, juz do tego poziomu ze, widzialam gdzieś modelkę ktora umalowane miala wszystko oprocz rzęs
@R2D2_z_Sosnowca: faceci i u nas, czasem nosza, perełki. Co do reszty to dziwnie musi wyglądać ta broda, bo chyba sobie nie robia permanentne jak, brwi. Prawda( ͡° ͜ʖ ͡°)

Babki jak mają bardzo krecone wlosy to chca moec proste i na odwrot xd