Wpis z mikrobloga

  • 93
@szzzzzz: @magdalena-gaska
Polka wyrusza tysiące kilometrów w poszukiwaniu wielkiej knagi, znalazła murzyna swego
i czuje się jak gwiazda na scenie :D przecież to brzmi tak romantycznie, że wszystkie polki #!$%@?ą z kraju zaraz, bo onet wskazuje im drogę gdzie szukać prawdziwej miłości <33
  • Odpowiedz
jak znalazła szczęście w murzyńskiej knadze to co Ci do tego? Niech jadą


@magdalena-gaska: nic mi do tego i bardzo mi się podoba, że polska kultura i Polacy uczą inne narody świadomości istnienia naszego kraju.

Problem w tym i pomijasz ten fakt, że o owym temacie pisze portal którego odwiedza pewnie miliony osób. Onet ma siłę opiniotwórczą a że ludzie z natury to debile łykają jak pelikany kreowanie opinii na tematy
  • Odpowiedz
Tam nie pracują przypadkowi ludzie i wszystko o czym piszą ma konkretny cel i konkretną narrację wywołującą konkretne wnioski w odbiorcy.


@TakiSobieLoginWykopowy: Myślę, że się mylisz. Redakcje patrzą na słupki, takie arty się po prostu lepiej klikają, dlatego tworzą ich więcej, dla zysku po prostu.
Dlaczego ludzie masowo to wchodzą to już inny temat
  • Odpowiedz
Myślę, że się mylisz. Redakcje patrzą na słupki, takie arty się po prostu lepiej klikają, dlatego tworzą ich więcej, dla zysku po prostu.

Dlaczego ludzie masowo to wchodzą to już inny temat


@widmowy_dziobak: dana redakcja reprezentuje dany światopogląd i nie napisze nigdy czegoś sprzecznego z główną linią narracyjną.

Gdyby chodziło wyłącznie o klikalności to mógłbym powiedzieć, że Onet jest jedynym obiektem portalem informacyjnym a to byłaby naiwność.

Sanbsie zastanów o czym
  • Odpowiedz