Wpis z mikrobloga

@Edenes: na konsoli, ale to dla mnie bez znaczenia bo nawet jak grałem w Evile na PC to wolałem pada. Jeśli natomiast planujesz grać na hardzie to daj znać jak Ci idzie. Pamiętaj że nie da się zmienić poziomu trudności w trakcie
  • 1
@Aeterna: miałeś rację. Dzisiaj dłużej pograłem i dotarłem do rozdziału szóstego. Przez ostatnią godzinę grania pojawiło się sporo mini-bosów oraz jeden duży boss w postaci Trola. Sporo amunicji mi zabrali i też trochę apteczek poszło. Ta gra na hardzie byłaby za trudna bo to czuć. Już w tej chwili taki mini-boss jednym uderzeniem potrafi mi zabrać grubo ponad połowę zdrowia .Na hardzie chyba zdjąłby mnie jednym uderzeniem . Jakiś zmutowany pies
  • 1
@Aeterna: jestem teraz w 7 rtozdziale i gra się zrobiła trochę trudna nagle . Amunicji też już nie mam aż tak dużo jak wcześniej a wszystkie przedmioty leczące w postaci jajek , ryb i węży już mi się skończyły . Zostały tylko zielone roślinki i te spraye. Dobrze jednak ,że nie brałem harda bo bym chyba nie przeszedł . Gra rzuca już praktycznie co chwilę masę przeciwników na twarz