Wpis z mikrobloga

trzymajcie mnie. wielki guru zegarków i ekspert od banowania ludzi na twitterze z ego większym niż Lech Wałęsa, niejaki Jakub Roskosz popełnił creme de la creme zarabiania hajsu w internetach: KURS O ROBIENIU KURSÓW

jedyne 2999 zł, niby przecenione z 4499 zł

ok, pewnie profeska i jakość skoro taka cena, obczajam darmowy odcinek. o pierunie, jakie to jest złe. chłop odje#any jakby wrócił z wyborów mistera roku i na tym plusy się kończą:
- odcinek bez składu i ładu, niczego się nie dowiesz
- bełkocze jakby nie przygotował sobie wcześniej o czym chce mówić
- język się plącze, czyta z kartki, "yyyy" co drugie zdanie
- nie potrafi poprawnie wymówić nazw serwisów internetowych o których opowiada (np. "demforest")
- kadr poprawiany w trakcie nagrywania
- lizanie sobie jajec jakich to on sukcesów nie odniósł

całość wygląda jakby była pisana i nagrywana w jedno popołudnie, przeciętny gównoporadnik na darmowym blogu czy filmiku na yt daje więcej wartości niż takie coś

jak pozostałe 12 lekcji jest równie JAKOŚCIOWE to ja nie wiem kto to kupuje ale wygląda jak fajna próba wyje#ania frajerów z hajsu. czekam na kurs o tym jak mieć ego wywalone w kosmos bo w tej dziedzinie Pan Roskosz jak nikt w Polsce

#kursyudemy #kursy #edukacja #roskosz #jakubroskosz #kurs
affairz - trzymajcie mnie. wielki guru zegarków i ekspert od banowania ludzi na twitt...

źródło: jakub-roskosz

Pobierz
  • 4
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wielki guru zegarków

@affairz: na grupach i forach zegarkowych akurat wszyscy toczą z niego bekę i z tego jego kreowania się na eksperta ( ͡° ͜ʖ ͡°) typ ma bardzo powierzchowną wiedzę na ten temat i naprawdę bardzo mnie ciekawi co za makaron na uszy nawija na tych kursach inwestowania w zegarki, ale niestety nie wydam paru tysięcy tylko dla pośmiania się xd
  • 0
@rrobot: to taki ziomek z kosmicznym ego, który pisze ludziom w wiadomościach prywatnych żeby #!$%@?, a potem te wiadomości pokazuje swojej całej widowni. a przy tym odstawiony jak picrel, z sikorem kilkadziesiąt koła, Aston Martinem, na twitterze przypiętą okładką Forbesa na której był sprzed 4 lat xD itp itd