Wpis z mikrobloga

@Harven: @zdrajczyciel @Viscop To , że wy czerpiecie cała swoją wiedzę z yt i tiktoka to nie znaczy, że wolski nie ma pojęcia o czym mówi xD
Tu macie dorobek publicystyczny JW. Chętnie poznam wasz xD

Bibliografia:

Pozycje książkowe:

Wolski J., Spokojnie o wojnie. Czy Rosja zaatakuje Polskę? Warszawa 2022.

Wolski J., Wróbel T., Przeździecki P., Pancerna potęga Dalekiego Wschodu, Wozy Bojowe Świata, nr.3/2017

Wolski J., Bączyk N., Kwasek T., Czołgi
@WiesniakzPowolania: ja może i bym Cię zaskoczył, swoj dorobek posiadam. Nie zamierzam się nim dzielić na wykopie, bo później wstyd jak ktoś pozna.

Natomiast co do dorobku Wolskiego - ja nie kwestionuję jego wiedzy. Zauważ tylko, że praktycznie cała jego literatura, którą napisał do tej pory poświęcona jest wojskom pancernym, ze szczególnym już uwzględnieniem broni. Innymi słowy - o wspomnianym przeze mnie "sprzęcie" zna się jak mało kto. Problem tkwi w
@WiesniakzPowolania: Czyli tak jak napisałem:

Będzie recytował wyuczone na pamięć parametry czołgów? Prognozy tego człowieka są równie wartościowe co przypadkowego przechodnia


Zna się na czołgach, ale o geopolityce czy działaniach wojennych nie ma na tyle dużej wiedzy żeby dzielić się z nią z innymi, a już nie wspominam o przygotowywaniu prognoz. OSiNTem zaczął się interesować dopiero po inwazji na Ukrainę.