Wpis z mikrobloga

@WiesniakzPowolania: kto powiedział, że znam się lepiej? Czy w ogóle muszę znać się lepiej? W końcu nie trzeba być np. mechanikiem, aby stwierdzić, że ktoś spieprzył naprawdę samochodu, jak nie działa. Tak samo jest z analizami Wolskiego, większość rzeczy, które przewidywał, że mają się wydarzyć na froncie, czy w szerszej perspektywie, nie sprawdziły się. To jak ma on być wiarygodny, skoro ani jego dorobek naukowy o tym nie świadczy, ani to,
  • Odpowiedz
To wytknij mu błędy. Tylko merytorycznie. Bo na razie to słysze - łun gupi jes. ale zero konkretów. dawaj. Przecież potrafisz go pozamiatać własną wiedzą prawda?


@WiesniakzPowolania: Gdzie napisałem, że jest głupi? Gdzie napisałem, że mam większą wiedzę w tematach wojskowych/sprzętowych od niego? Nie rozumiesz, więc postaram się wytłumaczyć: Jak jesteś ekspertem od mąki(czołgów) to nie znaczy, że potrafisz upiec dobry chleb(działania operacyjne, taktyczne i strategiczne), doskonała znajomość mąki nie czyni
Viscop - > To wytknij mu błędy. Tylko merytorycznie. Bo na razie to słysze - łun gupi...

źródło: 8513a601eddbe949e7624a0c3ca5f3e88a2a418182145afcf39b12c57781fe6b

Pobierz
  • Odpowiedz
Rozumiem że znasz lepszych specjalistów


@Krol_Karo: mój stary pijany byłby lepszym specjalistom, bo przewidując coś losowo i tak byłby lepszy, niż wolski, który zawsze się myli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: obejrzyj sobie którykolwiek odcinek z zychowiczem albo jego z własnego kanału, mylił się praktycznie we wszystkim, o czym mówił, jego buta i chamstwo na Twitterze tylko to uwypukliły, nikt dla ciebie nie poświęci kilkuset godzin żeby teraz przejrzeć te wszystkie materiały i spisać wszystkie jego bzdury.
  • Odpowiedz