Wpis z mikrobloga

#yanek #gejzpasji #odyn Janek dzisiaj na live świętuje 13k subskrypcji. Proponuję odsubskrybować kanał, żeby do wieczora było mniej. Różne strony pokazują różne statystyki: 13 016, 13 004 lub równe 13 000. Może uda się spaść poniżej 13k.
  • 16
  • Odpowiedz
  • 5
@zdrajczyciel: No akurat w lizaniu rowa Jankowi i innym postaciom z uniwersum to jesteś mistrzem, ale ja nie o tym. Wrzucanie jakichś laseczek dupeczek świadczy wybitnie o twoim spermiarstwie. Znajdź sobie w końcu kobietę. Może to nie przypadek, że masz takie wielkie uwielbienie do ludzi, którzy też mają z tym problem.
  • Odpowiedz
@bbul44: Ja wiem, że nieodwzajemniona miłość Janka powoduje, że swoją frustracje i emocje przenosisz na innych, ale rozumiem i wspieram brachu. Jeszcze znajdziesz takiego towarzysza życia jak Janek i otoczy cię miłością.

Dzięki za wizytę na profilu brachu!
  • Odpowiedz
  • 0
@zdrajczyciel: Uuuuu, widzę, że zabolało spermiarza. Długa trzeba było myśleć nad odpowiedzią i powstał taki oto wysryw. Swoje projekcje lepiej zachowaj dla siebie, bo tylko się ośmieszasz. No śmiej się zdrajczyciel, czemu się nie śmiejesz, przecież to takie śmieszne jest xD. Wracaj do wrzucania i lajkowania swoich dupeczek.
  • Odpowiedz
@bbul44: Boli, ma boleć. Ale rozumiem, że zwichnięta ręka od walenia do Janka to za mało dla ciebie. Owszem śmieje się na głos, jak widzę oczyma wyobraźni tego cherlawego amanta co się tak piekli za klawiaturą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bbul44: Co mam ci pisać. Siedzisz sobie sam. Plujesz jadem na tagu, marzysz o tym by się podzielić z kimś zainteresowaniami. No na przykład wziąłbyś pod kołderkę Janka i obejrzał loveisland a może senatoriumilosci a nawet eurowizja. Przecież tak aktywnie je lubisz, że aż palce puchną od postowania co? Typowy Mariusz z Bringhton ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@zdrajczyciel: Wiesz co, słabą taktykę objąłeś bo mnie takie wysrywy nie ruszają. Jeśli musisz komuś pisać, że jest sam, że jest cherlawy, że się piekli zza klawiatury, że jest gejem, to najprawdopodobniej opisujesz samego siebie. I jak coś to jestem Mariuszem z Brighton, a nie Bringhton xD
  • Odpowiedz
azł się, wykopowy sperm


@bbul44: a kolega, to nie Blondas? Wchodzę 2 razy w tygodniu na hasztag i widzę, że kolega mocno ciśnie Janka( ͡° ͜ʖ ͡°) Może Kolega napisze co u puszka ? Busa już skończył czy rdza go zjadła i znów Ducato będzie malowane?
  • Odpowiedz