Wpis z mikrobloga

Znajoma opowiadała mi wczoraj, że ma kolegę z pracy, który ma fajne ciało mimo, że 'prawie w ogóle nie ćwiczy'. Pokazała mi go, od razu widać, że gymmaxer. Wyszukałem typa na linkedin, a tam wpisane, że poza swoją główną robotą gość od 11 lat jest trenerem personalnym xD #blackpill #redpill
  • 56
  • Odpowiedz
@janburner: kobiety nie maja zielonego pojecia o tym, ile wysilku wymaga zbudowanie estetycznej meskiej sylwetki, bo

1. Malo ktora kobieta cwiczy na silowni
2. Ogladaja codziennie trenerow personalnych na instagramie, ktorzy pisza, ze sa naturalami na kreatynie.
  • Odpowiedz
  • 208
@janburner lekki zarys mięśni który podoba się różowym to jest hard atletyczna sylwetka z trzymana micha i treningiem przez x lat. Kiedyś kaszara chyba opowiadał że jego koleżanka się pytała czy cos tam ćwiczy xD gdzie przecież chlop targa po 300 kg
  • Odpowiedz
@janburner: bo baba pochodzi na siłownię kilka miesięcy, pomacha nogą, zrzuci 3 kilo i już się wszyscy naokoło zachwycają jaką to świetną figurę ma. To potem myśli że u facetów wygląda to tak samo.
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: opinia kobiety na temat czegokolwiek co jej bezpośrednio dotyczy zazwyczaj jest niskiej wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Idzpanwjaro: nie zgodze sie, w kwestii makijazu np kobiety potrafia miec olbrzymia wiedze. jednak jak tylko wyjda poza krag bezposredniego zainteresowania sa kompletnie zielone.
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: dokładnie, opinia czy nawet rady kobiet na temat związków, mężczyzn itd można sobie w dupę wsadzić. One mają zupełnie oderwany od rzeczywistości obraz tego, o czym mówią. Żadna Ci nie powie, że dla Chada opuściła by wigilijny stół, tylko że ważne, byś miał czyste ręce, pamiętaj to najważniejsze ! XD
  • Odpowiedz
@janburner: Może mają w tej pracy też takiego typowego kapcia, który zaczął chodzić na siłownię i tak się wczuł, że przynosi do roboty słoje z kreatyną i wory z białkiem i robi z tego szejki, non stop #!$%@? o siłowni, a po roku dalej wygląda jak karakan na strzała. Wtedy słynna kobieca intuicja podpowiada jej, że skoro drugi koleś nie nawija o wyciskaniu 24/7 to pewnie nie ćwiczy.
  • Odpowiedz