Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców #hosting
Potrzebuję wykupić domenę i hosting dla stworzenia mi przez firmę prostej strony na WP. Nie będzie to nic ogromnego, 3-4 podstrony max, myślałem ewentualnie o integracji kalendarza dla pacjentów (obszar zdrowia psychicznego).
Jakie hostingi będą wystarczające? Czy np. taki SMALL1 ze small.pl będzie okej czy muszę mieć cos większego?

Ew. czy jest tu jakiś Mirek lub Mirabelka zajmujący się zawodowo #grafika?
Potrzebowałbym stworzyć prostą i przejrzystą wizytówkę. :)
  • 13
@powrutkrula: a pierdzieli głupoty że więcej problemów, WP się łatwo prowadzi gdy potrzebujesz zmienić ekipę od strony bo coś Ci nie lezy. Wtedy strona bez CMS czy na jakimś egzotyku/autorskim może być nie do ogarnięcia przez agencję albo będą liczyć xkilka.

Co do serwera to zobacz sobie - https://hostinghouse.pl/hosting

A jeśli chcesz robić integracje kalendarza to zależy co to jest za integracja, jak jakiś prosty iframe/widget skopiowany przez javascript to hosting
@powrutkrula: Jeśli ten Wordpress nie będzie obładowany wtyczkami i nie będzie miał ciężkiego motywu, to SMALL1 mógłby być wystarczający. Choć zależy też, jaki ruch na stronie przewidujesz.
A samą usługę osobiście polecam, bo mam hosting w @MyDevil (ten sam właściciel) już od lat i żadnych większych problemów, a support dobrze ogarnia sprawy techniczne.
Właściwie to masz tam 14 dni testu za złotówkę, to możesz sobie to sprawdzić. A jakbyś się zdecydował
@powrutkrula: Ale to chcesz wykupić domeny i hosting i sam postawić WP czy jakaś firma Ci to zrobi? Bo przecież to jest banalnie proste sam możesz to zrobić. W wielu hostingach dostępne z autoinstalatora jednym kliknięciem.
@powrutkrula: Sprawdź naszą ofertę: https://www.nazwa.pl/wordpress/. CloudHosting to usługa świadczona w technologii chmury internetowej, z gwarancją wysokich zasobów, a dzięki inteligentnej wyszukiwarce domen z pewnością wybierzesz odpowiednią nazwę domeny. Zapraszamy do kontaktu zarówno przez infolinię 22 454 48 10, jak i kontakt e-mail: kontakt@nazwa.pl.
@powrutkrula: w jakim sensie nie wiesz gdzie? gdzie kliknąć żeby uruchomić zakup serwera?
(tylko nie kupuj w nazwapl bo widze ze też się podpięli, w ciągu ostatnich kilku lat postawili na hajs a nie klinetów)
@powrutkrula: Na SEOhost masz hosting i domene. Domena tania wraz z odnowieniem, a jeśli chodzi o hosting, to masz kod na aktywacje hostingu: (-35%) = 7777 + Kod na każde odnowienie hostingu: (-20%) = 17777.
HOSTING SSD NVME H1 będzie dla ciebie odpowiedni + domena. Łączna cena to około 80 zł na rok, następne lata ~90 według moich szybkich obliczeń. Jak masz jakieś pytania, to wal śmiało.