Wpis z mikrobloga

#rolnictwo jak czytam te wysrywy ludzi z miasta, trolli i dzieciaków co im mama zakupy robi i myślą że mleko to jest z biedronki to wam mema poczyniłem do wrzucania zamiast pisać wszędzie to samo xD

siodemkaxx - #rolnictwo jak czytam te wysrywy ludzi z miasta, trolli i dzieciaków co ...

źródło: 8f9u5j

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niedobry: to jest ta sama kategoria, co np. ludzie pracujący za minimalną w fabryce smrodu. Nie pasuje im, ale z niewiadomych przyczyn wciąż w tym trwają. Ta różnica, że tamci przynajmniej nie domagają się żadnych przywilejów bądź dopłat ze strony państwa.
I dochodzi poczucie bycia zbawicielem świata, gdyby nie oni, to wszyscy by umarli z głodu. Tylko idziesz do sklepu i kupujesz pomidory z Turcji i ziemniaki z Egiptu, bo
  • Odpowiedz
to jest ta sama kategoria, co np. ludzie pracujący za minimalną w fabryce smrodu. Nie pasuje im, ale z niewiadomych przyczyn wciąż w tym trwają. Ta różnica, że tamci przynajmniej nie domagają się żadnych przywilejów bądź dopłat ze strony państwa.


@goferek: Taki duży, a tak pitoli od rzeczy. Różnica między rolnikiem, a typkiem z fabryki kurzu jest taka, że robol z fabryki jak mu ta nie pasuje, to idzie do
  • Odpowiedz
  • 10
@siodemkaxx sam jestem teraz na etacie i powiem tak, nigdzie nie jest dobrze, Państwo dyma wszystkich, problem jest taki, że np budrzetowka jak protestuje to wszyscy morda w kubeł albo popierają, a jak rolnicy to przychodzą tacy miastowi i udają specjalistów i bardzo d--a piecze
  • Odpowiedz
  • 2
@Niedobry: ale tu nikt nie kombinuje, jak dopłaty należą sie wszystkim to czemu ich nie brać? dla mnie jako rolnika jest to patologia, bo dopłat do hektara być nie powinno
  • Odpowiedz
  • 2
@siodemkaxx teraz nawet dopłat nie dostaniesz, mój ojciec powiedział że ma w dupie te ekoschematy i złożyłem mu tylko wniosek o te jakieś mniejszą kasę ci był po czasie wymyślony
  • Odpowiedz
  • 2
@Perke: no znajomy co obrabia prawie 200ha też powiedział, że składa tylko podstawe i p------i reszte bo będą koszty większe, więcej papierów a finalnie g---o dostanie
  • Odpowiedz
  • 2
@siodemkaxx ale mnie to rozwala hahaha nie mogę ... Siedzę w biurze z koleżanką ( jeszcze nie wiedziała, że jestem z rodziny rolniczej) i gada ( choć nie jest z rodziny rolniczej, ba nie ma z tym nic wspólnego, nawet nie wie kiedy drzewko wsadzić) że rolnicy to mają kasy z tych dopłat xD hahahaha no poprostu w tym kraju żyje się jak w waryjatkowie.
  • Odpowiedz