Wpis z mikrobloga

@RandomNetUser: w ciągu ostatniego roku zabili więcej niż bomby atomowe. zacząłeś porównanie do USA kacapie, to Ci powiem - Twoja matuszka w ciągu ostatnich 100 lat zaczęła o wiele, wiele więcej wojen. dlatego jesteście tacy biedni.

a Rosja stała tam, gdzie mogła zagrabić ziemię. i wtedy Polska się uwolniła. i pamiętaj kacapie, Rosja ani razu, w całej swojej historii, nigdy nie wygrała wojny z Polską 1 na 1. zawsze musieliście knuć,
@RandomNetUser Japonia bo ich zaatakowała z nienacka, nie wiem jakim wykolejeńcem intelektualnym trzeba być żeby akurat w tej sytuacji robić z Ameryki agresora, szczególnie że w tamtych czasach Japonia się nie pierdilila w swoich imperialistycznych zapędach a sama inwazja na Japonię i pokonanie jej bronią konwencjonalną pochłonęło by życie kolejnych dziesiątek tysięcy Amerykanów, ale tego pewnie nie doczytałeś bo jesteś zbyt tępy.
@RandomNetUser w tym wypadku nie, nikt nie daje #!$%@? o bombardowanie kraju który dopuszczał się zbrodni wojennych na tle etnicznym, też broń atomowa zabiła mniej ludzi niż zginęło by podczas inwazji na Japonię a efekt szoku pozwolił zakończyć wojnę po zaledwie dwóch bombach.
@RandomNetUser: ale ja nie mówię o ameryce, ja mówię o rosji XD co wy się dzbany do Ameryki porównujecie, wy pod względem gospodarczym, walutowym czy obecnie także wojskowym nie dorastacie Polsce do pięt XD

to jest takie śmieszne, to tak jakby bezdomny się porównywał do jakiegoś bogacza mówiąc, że on ma lepszy gust i jak widać, takich butów nie kupuje :D