Wpis z mikrobloga

  • 0
@UsZ_ Oczywiście że mogę ale co tydzień-dwa nie stać mnie na takie mycie ręczne :) a na ręcznej też potrafią #!$%@? robote pomimo płacenia 200zł za mycie ręczne. Już wolę sam to sobie zrobić...
@superz666: jedno, najpierw myję normalnie myjką, napuszczam wody do wiadra, myję z wiaderka, a potem znowu ciśnieniem spłukuję.

@Endriu_ Oczywiście myję auto jak nie ma wielkiego ruchu. I widzę, że inni też tak robią, więc dlaczego miałbym się bronić przed tym? Większość czasu takie myjnie i tak stoją puste, więc nie robi to właścicielowi różnicy.
@superz666: illegal jest jedynie stosowanie własnej chemii bo oni deklarują konkretne substancje jako odpady, ale jak znajdziesz jakąś spokojną myjnię to i to ogarniesz. Ewentualnie opryskiwacz i przed wjazdem na teren myjni nałożyć własny środek, np. TFR.
@superz666: Lepiej poszukaj grupy miłośników muscle carów i tam się popytam. Tutaj ludzie mają wypierdziane paski 1.9tdi. Ja mam azjate z turbo benzyną 300 konną i jest brany za diabła wcielonego.

Ci co jeździli elektrykami już nie mają kont ;)
@superz666 kupujesz sobie oprysk i opryskiwacz lub korzystasz ze środka na myjni (nie polecam). Po wszystkim plukasz i dojeżdżasz ze stanowiska a potem z bagażnika wyciągasz wiadro z wodą, gąbka i no rinsem. Polecam YT obczaic mycie no rinse. Możesz również dobrze robić to pod blokiem - jest w pełni legalne.