Wpis z mikrobloga

nowa-stara dyrektywa partyjna móiwąca, że cpk popierają wsiury, które tak leczą kompleksy


@77023: bo cpk popierają wsiury? Wytłumacz mi Kto normalny obejrzałby program Lisowskiego pachowa w nowym tvpis dla młodych o cpk, który był idealnie skoordynowany z reakcją troki na wykopie i zmienił zdanie to raczej wsiun. Do tego w każdym dużym mieście jest lotnisko i nikomu nie opyla się jeździć specjalnie do Baranowa więc warszawiacy, krakusy, poznaniacy itd raczej są
@Bumelante: a nie ogarnąłem, że tam te loty przesiadkowe są z jakiegoś powodu? Że każdy samolot ma zasięg i do tego utrzymanie linii kosztuje i musi nią ktoś latać? Jak ja z warszawy miałby mieć przesiadkę w Amsterdamie i lecieć z Okęcia to wolę niż pchać się do baranowa
@Bumelante: raczej nie czekasz paru godzin. Dwa problemem są odległości, które zwiększają ceny lotów, bo musisz mieć większy samolot czyli więcej ludzi na pokładzie. Trzy nie wierzę w dojazd w 20min - nie ma na to cienia szansy. Taka linia się nie zwróci,albo bilet by musiał kosztować minimum 500zl.
Zobacz na Wiedeń, czy Londyn - pociąg bezpośredni bez przystanków jest bardzo drogi.