Wpis z mikrobloga

@somskia: Tabletka wpływa nie tylko na owulację, ale dokonuje także zmian w endometrium, na wypadek gdyby z jakichś względów owulacja wystąpiła mimo zażycia tabletki (hormony). Może dojść zatem do sytuacji, że pomimo zażycia tabletki występuje owulacja, dochodzi do zapłodnienia, lecz mimo to, kobieta nie zachodzi w ciążę, bo zarodek ma zahamowaną implantancję (endometrium) i obumiera. Pseudo specjaliści, nawet po uczelniach medycznych mówią, że tabletka dzień po, nie jest tabletką wczesnoporonną. I
ale jak ma dojś do zapłodnienia w kilka godzin? Skoro potrzeba na ten proces kilka-kilkanaście dni


@Znowu-sie-nie-chce: Zapłodnienie ma miejsce w ciągu 24 godzin po stosunku, więc te "kilka - kilkanaście dni", jest najzwyczajniej kłamstwem i dyletanctwem na poziomie gimnazjalistki - coś w stylu "nie wiem, ale się wypowiem, bo jestem liberalna i głoszę najprawdopodobniej swoje julko-mądrości na tik toku".

i to w dni płodne xd


Skoro jak sama zauważyłaś, kluczowe
@Cebulowce pudło ! Mam żonę i dzieci. Powiem więcej: za młodu jakieś >20 lat temu zdążyło nam się użyć takiej tabletki (dokładniej mojej żonie, wspólna dyskusja, lekarz, recepta - rozsądni byliśmy) ... i wiesz co !? Nie potrzeba było do tego żadnych polityków.
młoda laska z nieregularnym cyklem niekoniecznie


@Znowu-sie-nie-chce: Wstrzemięźliwość pozwala uchronić się nie tylko przed niechcianą ciążą, ale i także przed chorobami wenerycznymi. Oprócz tego, działa zbawiennie na psychikę i pozwala uchronić się przed problemami emocjonalnymi, związanymi z niewłaściwym wyborem partnera życiowego, podyktowanym założeniem różowych okularów na wskutek współżycia lub po prostu potraktowaniem się jak przedmiot, w celu zaspokojenia i tym samym zatrzymania przy sobie byle-partnera.

Jeśli nie to przez kilka kolejnych
@niedorzecznybubr hahhashahahaahahahahahahahahahhahahahahahahahahah. Hahahaha hahahaha. #!$%@? mózgowe. Hahahaha
Wiesz, że po połączeniu się komórek dochodzi do zapłodnienia ale nawet taka komórka może być odrzucona przez ciało kobiety. Hahahha chłop gówno wie a się wypowiada.