Wpis z mikrobloga

Serio, mam bekę z ludzi którzy na widok zwolenników CPK dostają kociokwiku i #!$%@?ą coś o PISowskich trollach.

Poparcie dla CPK wyrażają już prawie wszyscy - od tak skrajnych opcji jak młodzieżówki Razem czy Konfederacji, poprzez zwykłych liberałów, konserwantów, wolnościowców, aż po ekspertów lotniczych czy zwykłych umiarkowanych wyborców. Za budową CPK stoją liczby, statystyki, argumenty gospodarcze, społeczne i militarne.

Tymi którzy wciąż negują pomysł CPK są starzy partyjni działacze i wyborcy dla których liczy się tylko partyjna nawalanka i którzy dogmatycznie podważają wszystko co w jakkolwiek najmniejszym stopniu kojarzy się z PISem. Co swoją drogą jest kretynizmem, bo koncepcja CPK jest dużo starsza niż PIS.

Mamy okazję by wywrzeć realną presję na polityków w naprawdę słusznej sprawie - błagam, nie #!$%@? tego!!!

#takdlacpk #debata #cpk #kolej #kanalzero
zjadlbymbanana - Serio, mam bekę z ludzi którzy na widok zwolenników CPK dostają koci...

źródło: hOTpGn4

Pobierz
  • 60
@Kryskamatyska no lepsza była niż w zagarniętym przez PO, TVP, gdzie dali 4 przeciwników CPK i elo.
W kanale zero ( o którym mam średnie zdanie) dali 2 przeciwników CPK i dwóch zwolenników. Ponadto przeciwnikami byli doktorzy z szkół wyższych.
A mimo to narracja tego z długimi włosami była taka ze nie opłaca się bo epidemiollodzy mówią że kiedyś będzie epidemia. XDDD
gdzie dali 4 przeciwników CPK i elo.


@tenoy: No nie dali właśnie. Przeczytałeś tylko opis znaleziska, gdzie autor zrobił cię w bambuko.
W komentarzach już było wytknięte, oczywiście zaminusowane XD

W znaleziskach polecam od razu przechodzić do ostatniej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kryskamatyska jezeli sie o czyms rozmawia publicznie i prowadzi debate, to chuba normalne, ze ludzie dyskutuja o tym midzy soba, nie trzeba byc jakos inteligentnym, aby na to wpasc. Rozumiem, ze jak wszyscy rozmawiaja o F1 w czasie eventu, to sa sponsorowani przez F1? XD
@Kryskamatyska tak samo jak innego dnia jest zawalone famemma, a jeszcze innego tym jak Hołownia grilluje PiSorow w sejmie. Ludzie tym żyją najzwyczajniej i jak by temat nie grzał Polaków to by Stanowski nie robił o tym materiałów na kanale zero.
@Kryskamatyska @Kryskamatyska

>gdzie dali 4 przeciwników CPK i elo.


@tenoy: No nie dali właśnie. Przeczytałeś tylko opis znaleziska, gdzie autor zrobił cię w bambuko.

W komentarzach już było wytknięte, oczywiście zaminusowane XD


W znaleziskach polecam od razu przechodzić do ostatniej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°)


To ja odpowiem w twoim stylu.
TVP jest kanałem PO i ta debata się nie liczy.

@Kryskamatyska

@Voltix: Wykopki robią to,
Mamy okazję by wywrzeć realną presję na polityków w naprawdę słusznej sprawie - błagam, nie #!$%@? tego!!!


@zjadlbymbanana: kurde, najlepsze jak ktoś bez wykształcenia ekonomicznego przekonuje mnie, że lotnisko i port CPK są takie ważne.

A może spojrzymy na lotnisko w Berlinie: cena 3x wyższa niż w projekcie, długość budowania 2x większa niż w projekcie. I oczywiście lotnisko dwa razy mniejsze niż całe CPK. Ale w naszym Polskim projekcie ktoś wpisał,