Wpis z mikrobloga

Serio, mam bekę z ludzi którzy na widok zwolenników CPK dostają kociokwiku i #!$%@?ą coś o PISowskich trollach.

Poparcie dla CPK wyrażają już prawie wszyscy - od tak skrajnych opcji jak młodzieżówki Razem czy Konfederacji, poprzez zwykłych liberałów, konserwantów, wolnościowców, aż po ekspertów lotniczych czy zwykłych umiarkowanych wyborców. Za budową CPK stoją liczby, statystyki, argumenty gospodarcze, społeczne i militarne.

Tymi którzy wciąż negują pomysł CPK są starzy partyjni działacze i wyborcy dla których liczy się tylko partyjna nawalanka i którzy dogmatycznie podważają wszystko co w jakkolwiek najmniejszym stopniu kojarzy się z PISem. Co swoją drogą jest kretynizmem, bo koncepcja CPK jest dużo starsza niż PIS.

Mamy okazję by wywrzeć realną presję na polityków w naprawdę słusznej sprawie - błagam, nie #!$%@? tego!!!

#takdlacpk #debata #cpk #kolej #kanalzero
zjadlbymbanana - Serio, mam bekę z ludzi którzy na widok zwolenników CPK dostają koci...

źródło: hOTpGn4

Pobierz
  • 60
nie odp na pytanie w dalszym ciągu.


@tenoy: Odpowiedziałem, ty po prostu nie rozumiesz, że chodzi o audyt opłacalności tej inwestycji.
Przecież Lasek mówił, że na tę chwilę nie ma żadnej decyzji, bo czekają na analizy.
Od oceniania dotychczasowych poczynań w sprawie CPK jest drugi audyt.

A cała ta obecna sraczka PiSu, Szmateckiego i Stanowskiego ma pewnie służyć do obrony po wynikach audytu.
I wykopki znów łyknęły bejta, niestety.
@Kryskamatyska

A ja mam bekę, że od kilku dni cała główna i Mirko jest zawalone tym gównem. W ogóle niepodejrzane, nic a nic, drogi Watsonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Gdy wykop to twój cały świat XD no dziwne, że wykop rozmawia o tym o czym rozmawia Twitter, YouTube, o czym rozmawiają wszystkie telewizje i radia, o czym piszą w każdej gazecie i na każdym portalu.
@Kryskamatyska

A ja mam bekę, że od kilku dni cała główna i Mirko jest zawalone tym gównem.

W ogóle niepodejrzane, nic a nic, drogi Watsonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Tak polityczna wojenka wyzarła wam mózgi.

Wszyscy trąbią o CPK bo wszystkim zależy na tym projekcie. Nie popierają go tylko zapatrzone w TVN ząbi.. żyjąc w tej bańce nie mieli szansy usłyszeć nawet jednego pozytywu o CPK.

Więc teraz
@Kryskamatyska

kryptopisowcem Stanowskim


Ponad 60% społeczeństwa popiera budowe CPK w sondażach, a więc około trzykrotniej więcej niż sondaże wskazują na poparcie PiS. Czyli chcesz powiedzieć, że niemal 3/4 ludzi w Polsce to kryptopisiory? Nawet "swoich" będzicie wyzywać bo są za CPK? Zatem gorzej niż w jakieś sekcie, współczuje.

wynik audytu


Przy takim megaprojekcie wyniki audytu mogą być na zmówienie. Ogromna liczba danych, liczbami można manipulować do woli, nikt nie będzie tego studiować,
@Kryskamatyska

No właśnie, a w temacie CPK nic się obecnie nie dzieje i nie ma jeszcze żadnej decyzji.

Przypadeq.


Jak nie ma? Tusk do zarządzania CPK skierował ludzi działających w organizacjach "stop CPK".

Tusk osobiście wielokrotnie podczas kampanii i obecnie na x odnosi się że CPK jest niepotrzebne.

To samo mówi jego "ministra" Mucha...

Że nie wspomnę o "ekspertach" TVNu.. którzy od zawsze są anty CPK.

Ludzie tacy jak ja.. żyjący geopolityką,
@zjadlbymbanana:

Ale wiesz że zwolennicy CPK powołują się w dużej mierze właśnie na opinie ekspertów?


Ale wiesz że ktoś, np ja, może uważać że taki port jest potrzebny i trzeba go budować, jednocześnie będąc mocno „sceptycznym” wobec tej konkretnej inicjatywy, ponieważ była od początku organizowana przez notorycznych złodziei i członków największej grupy przestępczej jaką widział ten kraj po upadku komuny?
@Kryskamatyska

Mam ci przytoczyć konkretne wypowiedzi?

Oczywiście że decyzji nie będzie.
(można zamrozić postępy bez decyzji) z przyczyn potencjalnych strat wizerunkowych i politycznych.
Niestety polityka kadrowa nowego premiera jednoznacznie pokazuje co zamierza.

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym się mylić..
()
@Kryskamatyska

A myślisz, że prognozy CPK nie były? :V Jak na razie ludzie tam tylko kasę biorą.


Możliwe, że było majstrowane już na etapie prognoz. Natomiast skończmy z polityką tu i teraz, a pomyślmy o przyszłości. Wydamy tyle, ale to na kolejne dziesiątki lat kilkanaście tysięcy miejsc pracy, dziesiątki milionów wpływu do budżetu miesięcznie, prestiż i wskoczenie w światowym łańcuchu dostaw na poziom top. Beke to ja mam jak straszy się, czy
Ale wiesz że ktoś, np ja, może uważać że taki port jest potrzebny i trzeba go budować, jednocześnie będąc mocno „sceptycznym” wobec tej konkretnej inicjatywy, ponieważ była od początku organizowana przez notorycznych złodziei i członków największej grupy przestępczej jaką widział ten kraj po upadku komuny?


@Serrrek: Czyli jak rozumiem pomysł ok, ale jesteś na nie "bo PIS". Dobra wiadomość dla ciebie jest taka, że tamtych złodziei i przestępców już nie ma.
@zjadlbymbanana:

inni złodzieje i przestępcy


Ehem, 8 lat kontroli nad służbami, komisjami i prokuraturą nie wystarczyło żeby cokolwiek znaleźć xD Próbuj dalej zaklinać rzeczywistość pisowiec

ale jesteś na nie "bo PIS"


Jestem sceptyczny, uważam że członkowie pisu to w 100% debile, gnoje, bandziory i złodzieje. Fury gnoju bym im nie dał przypilnować, więc podejrzewam że całe to CPK w ich wykonaniu miało służyć wyłącznie zmasowanej grabieży pieniędzy. Także tak, jestem na