Wpis z mikrobloga

@toniemojekonto1: Ej, a jak tam z nauką historii na Ukrainie? Oni uczą że banderowcy mordowali Polaków, czy jednak narracja jest inna i przeciętny Ukrainiec ma wypaczony obraz tego jak było w rzeczywistości? Bo mnie tak zawsze zastanawia jak wygląda nie wiem, historia o Potopie szwedzkim w szwedzkiej szkole, o wojnie w Wietnamie z perspektywy wietnamskiej szkoły.

I o ile historycznie potępianie Bandery jest dobre, bo szerzenie nienawiści wobec innych nacji jest
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 widzę że ty bankowo masz cywilizacyjny problem ze skarpetami. Tak się składa że wszystkie graniczące z nami kraje mają epizody faszystowskie, zresztą sanacja też flirtowała. To rzecz pierwsza. Po drugie, liczy się interes tu i dzisiaj lub w przyszłości. I tak, nikt mnie nie przekona że w polskim interesie jest by Rosja wygrała na Ukrainie. Po trzecie, jak już pisałem, onuca jesteś, bo podważasz to, co jest konsensusem nawet między wyraźnie
  • Odpowiedz
Bądź Ukraińcem.

Jedź do stolicy kraju który mówi, mówi że cie denazyfikuje.

Zrób zdjęcie z faszystowką flagą banderowców.

Pochwal się tym.

1,7mln zasięgu.


Ukraińcy swoją glupotą i kultem zbrodniarzy to mnie nigdy nie przestaną zadziwić.


@toniemojekonto1: serio to wywnioskowales z tej foty?

Bo ruscy raczej wywnioskowali że ukraińcy mogą im wysadzić każdą fabrykę wszędzie w rosji skoro sobie łażą po placu czerwonym
  • Odpowiedz
@Wink: jak dla mnie to oni sobie mogą co do jednego wytatuować bandere na czole, byle dalej strzelali do kacapów na wschodzie, tak żeby kacapia babrała się w tym ukraińskim błocie jeszcze latami.

Sytuacji pomordowanych na Wołyniu już to nie pogorszy, a naszą poprawia diametralnie.
  • Odpowiedz
@SzalonyAndrzej: jedyne co nie wyszło to ty twoim rodzicom.
Oczywiście, że kult porażek w Polsce jest głupi, a PW to już zupełnie, bo wywołanie tego powstania to kryminał, ale twierdzenie, że jako kraj nie mamy sukcesów militarnych to świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jesteś głąbem xD
  • Odpowiedz