Wpis z mikrobloga

@toniemojekonto1: Ej, a jak tam z nauką historii na Ukrainie? Oni uczą że banderowcy mordowali Polaków, czy jednak narracja jest inna i przeciętny Ukrainiec ma wypaczony obraz tego jak było w rzeczywistości? Bo mnie tak zawsze zastanawia jak wygląda nie wiem, historia o Potopie szwedzkim w szwedzkiej szkole, o wojnie w Wietnamie z perspektywy wietnamskiej szkoły.

I o ile historycznie potępianie Bandery jest dobre, bo szerzenie nienawiści wobec innych nacji jest
@Lolenson1888 widzę że ty bankowo masz cywilizacyjny problem ze skarpetami. Tak się składa że wszystkie graniczące z nami kraje mają epizody faszystowskie, zresztą sanacja też flirtowała. To rzecz pierwsza. Po drugie, liczy się interes tu i dzisiaj lub w przyszłości. I tak, nikt mnie nie przekona że w polskim interesie jest by Rosja wygrała na Ukrainie. Po trzecie, jak już pisałem, onuca jesteś, bo podważasz to, co jest konsensusem nawet między wyraźnie
Bądź Ukraińcem.

Jedź do stolicy kraju który mówi, mówi że cie denazyfikuje.

Zrób zdjęcie z faszystowką flagą banderowców.

Pochwal się tym.

1,7mln zasięgu.


Ukraińcy swoją glupotą i kultem zbrodniarzy to mnie nigdy nie przestaną zadziwić.


@toniemojekonto1: serio to wywnioskowales z tej foty?

Bo ruscy raczej wywnioskowali że ukraińcy mogą im wysadzić każdą fabrykę wszędzie w rosji skoro sobie łażą po placu czerwonym