Wpis z mikrobloga

Ci profesorowie to idealny przykład jak wyglądają uczelnie wyższe w Polsce: jak ktoś się już dorwie do etatu na uczelni, to zatrzymuje się w rozwoju, a jak jakiś student podważy jego zdanie, to zasłoni się tytułem naukowym.
#kanalzero
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xxxzzz dlatego zawsze mnie śmieszył mój kolega, który twierdził, że ktoś, kto skończył AWF jest z automatu lepszym trenerem od tego, kto AFWu nie skończył. Jak tam wiedza na temat trenowania jest 5 lat za obecnymi trendami
  • Odpowiedz
@xxxzzz: wincyj uogólniania, wincyj. Znam i profesorów dupków, i bardzo przyjaznych ludzi. Wiadomo, że z powodu "prestiżu" tych dupków jest pewnie trochę więcej niż w przeciętnej grupie społecznej, ale już bez przesady.
  • Odpowiedz
nie skończył. Jak tam wiedza na temat trenowania jest 5 lat za obecnymi trendami


@PodniebnyMurzyn: nie żeby coś, bo wiadomo, że szkoła czy uczelnia nie nadąża za światem, ale co ma wiedza do trendów? Trendy się zmieniają często, fakty rzadziej
  • Odpowiedz