Wpis z mikrobloga

nam chociaż rankingi szkół LGBT. No i inne super ważne sprawy.


@Squanto: ale żeście się przyczepili do tego rankingu. Czy to kosztuje miliony albo miliardy złotych? Nie. A młodzieży może pomóc.
  • Odpowiedz
@damienbudzik rozsądni też są przeciwko CPK. Za rozbudową infrastruktury itd. Ale samo lotnisko to debilny pomysł w aktualnych czasach. Rozbudowa modlina, lub nowe zwykły lotnisko przy Warszawie ma sens. Duże lotnisko jest absurdalnie głupie w dobie coraz dalej latających małych samolotów itd.
Jestem zatem przeciwko CPK bo koszty wyniosą z 60 mld, dokładać będziemy z 5 mld rocznie i tak to się skończy.
  • Odpowiedz
@Squanto: co nie wiemy? Że ranking nie kosztuje miliardów? No można się domyślić. Może dla Ciebie ważne jest co innego, ale dla młodej osoby LGBT ta kwestia jest ważna.
No i w ogóle co z ma jedno do drugiego. Totalnie inna sprawa, inna skala, inne ministerstwo.
  • Odpowiedz
@damienbudzik przecież Tusk teraz bada nastroje społeczne. Będzie za, jak zobaczy, że mi to da wyższe notowania. tak samo testował z pierwszym przeciekiem składu rządu, gdzie prawie kobiet nie było, później niby Bieńkowska na prezesie Orlenu i tak się robi badana za darmo
  • Odpowiedz
@damienbudzik: jeszcze raz, na szybko potrzebny to jest atom i porty a nie gównolotnisko, cywilnie to każdy woli mieć lotnisko jak najbliżej siebie a nie #!$%@?ć pół kraju do jakiegoś molocha, ktoś powie że trzeba #!$%@?ć do Frankfurtu z Polski żeby gdzieś polecieć dalej, tak bo linie liczą hajs i realizują loty do miejsc gdzie są klienci, jakby zobaczyli potencjał w Wawce to i z Chopina by się dało wszędzie policzyć,
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Ludzie, którzy z jakiegoś powodu wierzą w propagandę CPK chcą CPK. Mam nadzieję, że audyt dobrze się przyjrzy ile siana poszło na marketing i do jakich youtuberów i influencerów za promowanie tego misia. Co do idiotycznego twierdzenia, że prawica jest za CPK, to zanim PiS przegrał wybory konfa była przeciwko budowaniu tego molocha na wypizgarzu. CPK to jest lotnisko Radom-Warszawa 2.0 tylko o rząd wielkości droższe.
  • Odpowiedz