Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o planie naprawczym dla przegrywa (mnie)?
- zapisanie się na siłownie
- zmiana garderoby
- fajny perfum
- podróżowanie np. do Czech (bo taniej) i zagadywanie do lasek
- chociaż raz w tygodniu zjeść na mieście żeby być wśród ludzi
- zero alkoholu

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o planie naprawczym dla przegrywa...

źródło: 496x323_0x0a330c9a_17071248601532105321

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jeśli jesteś w stanie kontrolować alkohol to nie ma co odstawiać, jakieś spotkanie ze znajomymi czy wypad na miasto przy piwku nie zaszkodzi, a tak będziesz uważany za sztywniaka chyba że masz znajomych którzy też nie piją
i dodałbym jeszcze do tego zmianę fryzury jeżeli chcesz, potrafi serio zmienić twarz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Siłownię czy też ogólnie sport oraz podróże bardzo polecam. Jeśli masz jakiś problem z alkoholem to ograniczenie również jest słusznym wyborem. Jeśli masz fobię społeczną to takie stołowanie się na mieście również może być korzystne (jeśli nie masz tego problemu to akurat nic ci nie da)

Pozostaje jednak pytanie co dokładnie chcesz osiągnąć? Bo jeśli Twoim celem jest znalezienie sobie dziewczyny a masz bardzo słabą mordę to możesz się trochę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Na czym polega Twój przegryw? W sensie co sprawia, że tak się czujesz. Żeby stwierdzić co by Ci się przydało, trzeba zrozumieć w czym tkwi problem. Twój plan jest ok, wprowadzenie takich zmian na pewno nie zaszkodzi. Też uważam, że nie ma sensu pić alkoholu, szkoda kasy i zdrowia. Ewentualnie raz od wielkiego dzwonu, małe ilości. Nie brałam bym na serio uwag w stylu, jak nie będziesz pił to ludzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zależy na czym polega twój problem. Jak nie masz potencjału to nie oczekuj zmiany - zrodzi to tylko frustrację.
Pewnie efektem i tak się zawiedziesz, ale może jest szansa, że poprawi to sytuację na tyle, że będziesz choć trochę zadowolony.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Rób co chcesz, na co masz ochotę, co czujesz. Nie patrz na to jako droga ku znalezienia kobiety. Rozwijasz siebie, masz czerpać satysfakcję ze zmian.
Więc po prostu - jeżeli narzucisz sobie że chcesz sobie coś zmienić i ta zmiana wpłynie na ciebie pozytywnie, po prostu to rób.
Nie ma po co pytać publiczności :P
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Znam lepszy sposób na wyjście z przegrywu. Nie musisz kupować perfum, ubrań, magicznych diet, karnetu na siłownię.

1. Odstaw porno i wszystko co z nim związane. Jest to ekstremalnie trudne, ale jak przejdziesz przez pierwsze kilka tygodni to od razu zobaczysz zmianę. Przede wszystkim sex przestanie być centrum Twojego życia. Zupełnie inaczej spojrzysz na kobiety - nie jako nieosiągalny relikt ale jak na normalnych ludzi, z którymi można
  • Odpowiedz