Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie poszukiwania swojej ścieżki zawodowej. Wydaje mi się, że praca w kontrolingu/analityce byłaby dla mnie odpowiednia. Tu właśnie pojawia się problem, mianowicie otrzymałem 2 oferty:

Staż w kontrolingu w dużej Spółce produkcyjnej, zapowiada się fajnie, mały zespół. 100% stacjonarnie. Jest raczej pewność zatrudnienia po stażu 3 miesięcznym.

Staż z lwem, brzmi bardzo ciekawie, natomiast nie wiem co by mogło mi to dać w przyszłości - chodzi bardziej o kierunek. Staż trwa 2-9 miesięcy w zależności od zapotrzebowania. Hybryda, ale raczej nie ma możliwości zatrudnienia po stażu (jest szansa jedynie jak zwolni się wakat).
https://www.ing.jobs/polska/oferty-pracy/stanowisko/staz-z-lwem-w-obszarze-finansow-1.htm

Staż z lwem płatny 5zl/h więcej niż w kontrolingu. (Rozmawiamy o stawkach w okolicy minimalnej).

Co byście zrobili?

#pracbaza #praca #finanse #ing #staz #kontroling

która opcja

  • ing 28.1% (9)
  • kontroling 71.9% (23)

Oddanych głosów: 32

  • 3
  • Odpowiedz
@malkaj: Nie próbowałeś do jakiś zagranicznych korporacji SSC / BPO? Ta stawka ING to jest jakieś nieporozumienie, na stażu 3 lata temu miałem 25zł/h netto ze statusem studenta.
  • Odpowiedz
@malkaj kontroling jest fajny, jak poza liczeniem umiesz gadać z ludźmi. Bez tego się nie przebijesz. 8 lat w tym siedzę, to więcej pracy z klientem niż z excelem xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dexterpol straszna posucha na rynku. Mało stanowisk juniorskich, jeszcze mniej odpowiedzi. Z SSC dostałem 2 oferty stażu w księgowości za minimalną, ale kontroling wydaje się być ciekawszą opcją, mimo że 100% stacjonarnie.
  • Odpowiedz