Wpis z mikrobloga

Siemka mam do was pytanie otóż jak kupie nowe buty to gora 4 miesiace i robi mi sie od przetarci dziura w piecie czy jest na to jakis sposob jakies wkladki czy cos pomoga?
Presylam wam zdjecie butow po 3 miesiacach juz sa strasznie zdarte.
Kacpeo - Siemka mam do was pytanie otóż jak kupie nowe buty to gora 4 miesiace i robi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Kacpeo: pewnie tak:) wkladkami to skorygujesz - musialbys sie udac do dobrego fizjo lub ortopedy - bedzie ci sie pewnie duzo lepiej chodzic jak skorygujesz wade ktora masz
  • Odpowiedz
@Kacpeo
Popytaj o to kto jest najbardziej ogarnięty w twoim mieście, albo okolicy, bo to jest dosyć skomplikowana tematyka i zajmuje się nią dużo partaczy i idź do fizjoterapeuty.

Jeżeli nie przesadzasz i po 3 miechach tak wyglądają buty to koszt ci się szybko zwróci.

A jeśli to są buty do biegania i biegasz z tak powykrzywianymi kopytami, to se kolana #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kacpeo: człapiesz #!$%@? tymi szkitami. Stary jakbym wieczorem szedł słabo oświetloną alejką i coś takiego by mi wyczłapało z zza rogu, to bym chyba zawału dostał.
  • Odpowiedz
@Kacpeo dajesz wkręty do karton gipsu tam gdzie się wyciera i wtedy tak hałasujesz że zaczynasz uważniej stawiać stopę i po paru tygodniach przestaniesz niszczyć podeszwę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz