Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem ludzi którzy są po 25 roku życia i JESZCZE sobie nie uświadomili tego, że życie w wolności to życie najlepszego kalibru. Tylko czytam te płaku-płaku typu 'mam 25 lat i nie mam dziewczyny' nie kumam o co chodzi. Faceci, co jest z Wami? Serio zależy Wam tak na tym aby mieć ciężkie życie? Powinniście się cieszyć z tego, że jesteście sami.
Czy serio ktoś uważa, że związanie się z obcą babą to jest życie mlekiem i miodem płynące? Jeszcze przed 25 rokiem życia to tak, jak najbardziej. Przez pierwsze 2 lata to jest całkiem ciekawe przeżycie. Ale potem jest trochę inaczej. Dalej to już przyzwyczajenie. Niestety przyzwyczajenie te z czasem staje się negatywnym przeżyciem.
Posiadanie kobiety będzie już się wiązało z tym, że należy zapomnieć o seksie, braku oszczędności, regularne kłótnie... szczęście? Gdzie? Z której strony? Kiedy? Wiecie ile facetów w małżeństwie dosłownie MARZY o tym aby wziąć rozwód? Nawet nie zdajecie sobie sprawy...

Pozdrawia serdecznie 33-letni singiel który nie ma zamiaru mieć dziewczyny :)
PS: Od razu wyśmiewam wymówki typu 'człowiek jest zaprogramowany aby mieć kogoś' (XD), człowiek jest stadnym zwierzęciem, bez nich źle albo jeszcze gorzej albo ten mem z maską uśmiechu a płaczem w środku. Przecież to jest iks de do sześcianu. Można być szczęśliwy będąc samotnym - tylko trzeba w tym wypadku zadbać o siebie :) kobiety to potrafią a wy Faceci... no właśnie :)

#zwiazki #blackpill #redpill #wszystkiekolorypill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 52
  • Odpowiedz
  • 29
@mirko_anonim

Jest wielka różnica między "jestem singlem, bo aktualnie jestem zmęczony już związkami", a "jestem singlem, bo przez wszystkie lata mojego życia, żadna kobieta nie uznała mnie na tyle wartościowym meżczyzną, żeby chcieć wejść ze mną w jakąkolwiek relację". I o to właśnie głównie chodzi w tego typu wpisach.
  • Odpowiedz
wystarczy, że żyje w zdrowym - nie hipergamicznym społeczeństwie lub jego wartość jest na tyle wysoka, że rzeczywiście ją uzyskuje


@WolvvloW: srogi cope albo neuroza. Jak twoja wartosc ma punkt zaczepienia poza toba to nigdy jej nie bedziesz miec stabilnej
  • Odpowiedz
Każdy związek to wyrzeczenia, wydatki, problemy, kompromisy


@Reiden: nie kazdy. Problemy czasem są ale więcej jest tych fajnych chwil, kompromisy to też nie jest jakiś turo problem jak jesteś z osobą która ma podobne plany i wartości a co do wydatków to chyba taniej się żyje w dwójkę niż z jednej pensji? Można też się dzielić obowiązkami i też fajnie jak czasem ktoś za mnie ogarnie wakacje czy jakieś fajne wyjście.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nie wiem jaki sens mieć dziewczyne, 80% się nie nadaje do relacji, są pokrzywdzone, zniszczone i sam kiedyś tak gadałem jak oni ale jak wszedłem w rynek i zobaczyłem co się tam dzieje to porażka.
Pozdro i współczuje grubszemu koledze który prawdopodobnie przegląda wykop i ma dziewczyne na wsi, oboje zajmują się godpodarstwem (dziewczyna cie zdradza ;) )

Większość dziewczyn zdradza i nawet o tym faceci nie wiedzą
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Mathas: what? Czy ta kobieta wyszła z więzienia po 5 latach? Serio aby kobieta nie mogła mieć faceta na wesele to... fenomen ;) to tak jakby lekarz albo ktoś po IT nie mógł nigdy znaleźć pracy xD
@blackcatpersonality: dokładnie tak :) zwłaszcza, że kobieta na faceta z problemami również patrzy trochę gorzej...
@WolvvloW: kobiety nie muszą... kobiety mogą :)
@czescmampytanie: nie doszukuj się
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Kek, po pierwszym słowach gadających o wolności myślałem, że będzie jakiś wpis o tym jak to obecnie życie w kraju pierwszego świata w demokracji to najlepsze czasy dla każdego w historii i nigdy jeszcze nie mieliśmy tyle możliwości…

Ale to Wykop, więc szybko nastąpił pobór do narzekania na związki xDDD

Stary, jak chcesz i tak ci fajnie to sobie tak żyj bez związku, ale nie szukaj walidacji w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Reiden Wiele lat tak myślałem i cieszyłem wolnością. Późno uświadomiłem sobie, że najlepsze są te wspomnienia, które możemy dzielić z drugą osobą. Dużo randkowałem, imprezowałem, podróżowałem. Niby miałem obok siebie przyjaciół, ale koniec końców oni założyli własne rodziny, a ja w sumie nie mam nikogo. Czy są ode mnie szczęśliwsi? Tego nie wiem. W każdym razie masz prawo przeżyć całe życie jako singiel i trzymam kciuki, żebyś zawsze
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Fanem J.Petersona nie jestem, ale miał kilka dobrych myśli. Jedną z nich było to, że związki (małżeństwa) monogamiczne to była pewna forma społecznego kompromisu, w której beneficjentem jest przede wszystkim przeciętny facet, bo nie musi walczyć z silniejszymi o kobiety.

Bycie singlem jest spoko jak jesteś gościem 8/10 i możesz przebierać w kobietach, a nie przeciętnym wykopkiem.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @elena-mary: Polubi gdy będzie po ślubie xD Dla każdego może i nie, ale dla większości. To nie są pato związki. Takie są związki na podstawie obserwacji.
Wielu. W rodzinie oraz wśród znajomych. Także tak...
Nie znam szczęśliwych związków niestety. Ale może takiego nie poznałem :)
@programista15cm: wnioskuję tak na podstawie obserwacji znajomych oraz w rodzinie. Nie znam szczęśliwego związku. A Ty z Eleną znasz?
@
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Slavcel: O co chodzi bo nie rozumiem? Napisałem, że bycie singlem jest wspaniałe. Ty piszesz, że mam się tłumaczyć z tego, iż jestem singlem oraz różnicę powodów? Mogę być samotny, ponieważ jestem nieuznawany przez kobiety - nie ma to dla mnie większego znaczenia. Kobiety mają prawo podjąć taką decyzję i ja je mimo tego szanuję. Natomiast warto też aby uszanować moją decyzję. Ja nie czepiam się
  • Odpowiedz
@Mathas

Niestety. Mężczyzni są oceniani pod kątem dobrej pracy, majątku, a kobietom zwraca się uwagę na wygląd, czystość w domu czy brak zaobrączkowania.
Słabo, ale takie standardy sami sobie zbudowaliśmy. Może kiedyś z tego wyjdziemy, tylko pytanie czy nie pójdzie to wtedy za bardzo w lewą stronę.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Linnior88: Z drugiej strony po co piszesz na Wykopie? Ty sama sobie udowadniasz, że umiesz się udzielać w dyskusji? Jakbyś umiała to tak naprawdę byś się nie udzielała

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dzięki za tekst, dopisuję do best one:
- człowiek jest istotą stadną
- ten mem z uśmiechniętą maską a w człowieku gniew
- człowiek jest zaprogramowany żyć tak aby żyć z kimś
- kto Ci szklankę wody
  • Odpowiedz