Wpis z mikrobloga

@WhyGuys: Idź ty się jebnij w dekiel fanatyku a nie rozpowszechniaj kłamstwa. Wystarczy spojrzeć na Twoje konto żeby wiedzieć że jesteś albo płatnym botem albo pożytecznym idiotom.
  • 0
@WhyGuys rozumiem, że jesteś za dalszym ciągnięciem "tarczy"? A może pójdziemy dalej i zrobimy tarczę na paliwo, np. żeby nie przekraczało 4 PLN za litr? No i na chleb, żeby był po złotówce? Kto da więcej! Budżet wytrzyma.

Mimo wszystko mam trochę wiary w ludzi i wierzę, że to zarzutka.
@WhyGuys: Ja prdole 1000 plusów w komentarzach ścieku koalicyjnego, nawet podwyżek prądu bronią xDDDD Wpisy z innej tematyki do 100 plusów na głównej, a tutaj #!$%@?ą nawet po 1000 w komentarzach bezczelne gówno internetowe. Nie da się korzystać z tagu polityka przez te multikonta agencji co tu siedzą na pełen etat...
@WhyGuys: średnia cena prądu za 1kWh dla odbiorcy indywidualnego w 2015r wynosiła 0.67pln po podwyżce z 0.50pln w 2014r.

średnia cena roczna energii elektycznej na rynku konkurencyjnym za zł/MWh:
2015: 169,99pln 2022*: 523,71pln wzrost: 308,08%

* brak danych za 2023 szacunkowo od 785,13pln (wzrost 149,92% r.r. 461,87% od 2015) do 859,03pln (wzrost 164,03% r.r. 505,34% od 2015)
@Noc-Kruka: jak widzę głąba który nie rozróżnia tłumaczenia pewnych zjawisk od bronienia działań partii to nazywam rzeczy po imieniu. To PiS zapewnił nam takie a nie inne ceny prądu a dopłacanie do nich z tarczy z naszych podatków to farbowanie trawy na zielono. Tym się różnią wyborcy centrowi i lewicowi od prawactwa że faktycznie potrafią myśleć, jak jest za co jechać rządzących to jadą a jak jest za co chwalić to
fajnopolacy


@WhyGuys: o, i już widzę, że op to niedorozwój

Ważne, ze będzie skrobanka


@WhyGuys: to tylko to potwierdza

tabletki na poród i ministra (nadal XDDD) edukacji usunie zadania domowe, żeby fajnopolaki były głupsze i głosowały na partie wspierające LGBTQWERTY


@WhyGuys: i oczywiście reszta całego wysrywu też

dobra, przegrywie-incelu, wracaj do piwnicy, i nie marnuj mojego transferu internetowego.
@niemorzliwe:

Do wszystkich gadających kto płaci za tarcze... Nikt, bo po prostu PIS oddawał w tarczy część ukradzionych ludziom pieniędzy. Morawiecki zgodził się na zielony ład i podatki klimatyczne. Cena energii poszła w górę.. Ale żeby ludzie sie nie burzyli to kasa z nadmiarowych eko podatków została przeznaczona na dopłaty, czyli wróciła do ludzi w formie dopłat.
Głupie to, jak cały zielony scam, ale przynajmniej ludzie mniej płacili. Po samorządowych Tusk
Jak tam fajnopolacy?


@WhyGuys: Ty chyba upośledzony jesteś, ta tarcza PSu i ten czerwiec Tuska to prawie to samo.

Tarcza PiS była na "rok", ale z limitem do 2 MWh, po przekroczeniu 2 MWh cena wynosiła już 1,23 zł za kWh.
Większość ludzi normalnie korzystających z energii do czerwca miało już i tak przekroczone 2 MWh, ja już nawet w styczniu, albo lutym 2023 miałem przekroczone.

Jeżeli masz normalny dom, to