Wpis z mikrobloga

#gothic mirki jakieś pomysły jak rozwijać postać pod walkę dwoma ostrzami w G3? Lepiej iść cały czas w siłę czy bardziej się skupiać tlna tych zdolnościach łowieckich? No i pytanie czy taką postacią się gra w miarę fajnie?
  • 4
@Aruchna: O akurat ja tak gram, grasz na modpacku? Jak tak to generalnie ja waliłem siłę i zdolności do 250, a wyżej z bonusów bo na modpacku powyżej 250 jest podwójny koszt nauki. Generalnie to najwięcej używam łuku bo po prostu walka mieczem to cierpienie i jakbym miał każdego wilka ubijać dualami to bym zrobił dziurę w monitorze. Wiadomo pomacham sobie bo też jest fun ale to raczej jak już mnie
@Aruchna: Tylko siła, zręczność niby jest potrzebna do opanowania tej umiejętności, ale z tego co wiem to obrażenia i tak skalują się z siłą, a przynajmniej na pewno tak jest, gdy obydwie bronie do założenia wymagają siły.

Btw ja zawsze uważałem, że dwie bronie są bezużyteczne, bo dostajemy jednego, mało przydatnego combosa, natomiast tarcza też jest w sumie bezużyteczna w tej grze, ale przynajmniej zwiększa nam obronę od obrażeń, więc ja
@Aruchna: Nie, zwykłe ataki mają taką samą szybkość i postać i tak uderza tylko jedną bronią. Powtórzę, mając w łapach dwie bronie zyskujesz tylko jednego dodatkowego combosa, który jest moim zdaniem średnio przydatny, bo G3 ma tak #!$%@? system walki, że i tak najbardziej efektywne jest spamowanie LPM lub PPM.