Wpis z mikrobloga

Tede od zawsze jechał po pisie, długopisie i tvp, także trochę nie pasuje narracja, że Kanał Zero jest pisowski.


@kre-dens: Nie wiem czy kolega pamięta, ale za poprzednich rządów Tuska w TVP leciał program Antysalon, prowadzony przez Ziemkiewicza. Ziemkiewicz cisnął tam po rządzie. Pytanie brzmi: czy na podstawie tego programu można powiedzieć, że ówczesna TVP nie była peowską telewizją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JuliuszSlowacki: każdy kto krytykuje PO, jest z PiSu. Dla większości wyborców jest tylko PO I PiS,ale przestańcie wpierd**** innym swoje poglądy skoro ktoś nie jest ani za obecną władzą, ani za opozycją. Chłop ci napisał normalnie,a ty jak jakaś ameba polityczna mu odpowiadasz. Obyś miał koszmary jak cię Kaczyński rucha w zapyziałą dupę,a Obajtek z Morawieckim trzymają cię za nogi.
typie ale wiesz ze w takich dyskusjach o doświadczeniach to nie ma nic innego jak dowody anegdotyczne? xD


@januszerka: #!$%@? że każdy kto nie jest za po jest za pis to nie jest żadne doświadczenie tylko odwoływanie się do jakichś debilnych absolutów, więc przestań bredzić.

Chłop ci napisał normalnie

@GdziesTamChcem: Typ najpierw #!$%@? jakieś prawdy objawione a potem na dowód używa anegdoty. A ty mu przyklaskujesz - niech to i
@JuliuszSlowacki:

To nie jest żaden dowód anegdotyczny. Przed wyborami na mirko widziałem te ankiety, w których ponad 50% głosów (a były to tysiące głosów) szły na samo PO :)

I już wtedy pojawiały się głosy, że z tej zmiany władzy wyjdzie taka sama #!$%@?, jaką niektórzy pamiętają sprzed 2015 r. No ale spoko — większość normalnych ludzi miało już dość tej pisowskiej hołoty, więc w sumie zamknąłem mordę i nawet się
@JuliuszSlowacki: ale co, dalej nie zrozumiałeś i przypisujesz nas do jakiejś danej partii która ubzdurałeś sobie w głowie? „Normalni ludzie jesteśmy, to prawda. Wyłącz sobie komputer, odpocznij od mediów, bo już nie wiesz ktorej propagandzie ulegac, o której tak głośno krzyczysz. Zobacz co ty odpierd**** na jakimś głupim
Forum i powiedz mi, ze nie uległeś propagandzie tylko jesteś oświecony xD. Nie da się ciebie nazwać inaczej niż dzbanem którym sterują jacyś