Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lukija: Mam jedno małe pytanko. Jak rodzice (którzy notabene płacą na twoje utrzymanie) wywołali u ciebie schizofrenię/chorobę dwubiegunową? W sensie ciężko mi sobie wyobrazić, że można "wywołać" u kogoś, tak poważną chorobę.
  • Odpowiedz
  • 14
@lukija ja #!$%@? i nie wstyd ci być takim pasożytem?
#!$%@? na siebie odkąd skończyłem 15 lat, moja dziewczyna 18, a ty będziesz #!$%@?ć coś o stresie? Człowieku.
  • Odpowiedz
@lukija: Jaki wylew empatii w komentarzach...
I potem zdziwienie, że ludzie boją się przyznawać do choroby psychicznej, czy nawet szukać pomocy.
Bo przecież każdy psychicznie chory człowiek wręcz marzy o tym, aby osiąść na rencie i wegetować zamiast być zdrowym i prowadzić dobre życie na godnym poziomie, co nie? Nie zwracaj uwagi na kąśliwe komentarze. Sam zmagam się z czymś podobnym od wielu lat, moja rodzina ma przepoteżną historię chorób psychicznych
  • Odpowiedz
@lukija: Hmmm, a co ci te glosy mowia? Jakies zle rzeczy pewnie, tez tak mialem nie dawno (tzn. rozne glosy to byly, ale sporo zlych bylo). Twoi rodzice ciagle sie zle zachowuja wobec Ciebie, czy kiedys ci dusze lekko / ciezko poszarpali i sa skutki teraz, jak piszesz, ale dalo by sie z nimi teraz mieszkac, chociaz do czasu znalezienia jakiejs pracy? Piszesz o depresji i ze cierpisz bardzo, ale jako
  • Odpowiedz
@lukija: A, zapomnialem - piszesz, ze jestes porazka rodzicow, to tak w ogole nie jest wg mnie. Bez wnikania w historie twojej / mojej / kogos rodziny, to sama ta mysl mam podejrzenie bierze sie z innego powodu / miejsca. Nie wiem, jak cie przekonac, zeby ja porzucic, ale to nie jest prawda, co myslisz w tej sprawie, tylko z pewnego powodu tak ci sie wydaje.
  • Odpowiedz
@lukija: sam mam depresję, problemy lękowe i ADHD, i wiesz co? Oprócz farmakologi najbardziej pomaga mi chodzenie do pracy, a najbardziej to praca fizyczna. Jak mam taki tydzień że siedzę tydzień w biurze to objawy się nasilają, jakbym siedział dłużej niż 3 dni w domu to chyba bym strzelił samobója xD
  • Odpowiedz
@lukija: ale co to za problem znaleźć pracę do kwietnia? Pracę można znaleźć w 3 dni. Zapraszam McDonald, Kasa w biedronce, KFC cokolwiek...

Jak ja słyszę taki tekst "no szukam pracy już 3 miesiące" to znaczy że nie szukasz pracy. Możesz znaleźć cokolwiek, a potem szukać dalej czegoś lepszego.
  • Odpowiedz