Wpis z mikrobloga

@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: @Strigiformesman przecież nawet przekładając to przez ten filtr że Internecie ludzie żyją "na pokaz" można stwierdzić że sie ma gorsze życie niż oni.

Nie wiem jak OP @DoktorNauk ale ja jak przeglądam instagramy takich szaraków jak ja to czuję autentyczne przygnębienie że tak prozaiczne rzeczy jak np: wyjście na rower ze znajomymi czy spacer z dziewczyną nad okolicznym jeziorem są dla mnie nie osiągalne.
rzecież nawet przekładając to przez ten filtr że Internecie ludzie żyją "na pokaz" można stwierdzić że sie ma gorsze życie niż oni.


@zielonykszak: i tak i nie. Ja mam 30+ i to wygląda tak, że wśród dziewczyn z liceum te szczęśliwe mężatki a co coś zapostują (tak... bombelki również), a to zdjęcie a to coś robią, a to wakacje itd. A ta druga połowa co ma dalej to samo nazwisko to
@DoktorNauk po pierwsze jak juz inni powiedzieli, w sm widzisz tylko sukcesy innych. Tym, ze nie maja na kolejna rate albo ich ojca wyniszcza rak nikt Ci na insta nie powie. Druga sprawa jest taka, ze nikt za Ciebie Twojego zycia w swoje rece nie wezmie, ci co rzeczywiscie osiagneli sukcesy wlozyli w to mniejszy lub wiekszy wysilek. Mozesz sie nauczyc podstaw praktycznie kazdej dziedziny nie wychodzac z domu ale trzeba w