Wpis z mikrobloga

#kononowicz Myślałem nad kolacją i widzę, że mam w lodówce bardziej merytoryczne dziwadła niż ten świr Kosno. Wyglądają lepiej. Co prawda udają mięso, ale nie udają nikogo ważnego itd. jak ten czub. Mało tego. Jak się je wrzuci na rozgrzany olej to wydają takie dźwięki, które mają więcej sensu niż te wysrywy hobokowego prezesa.
1234rfdcfvghytrewsedrgyj - #kononowicz Myślałem nad kolacją i widzę, że mam w lodówce...

źródło: w

Pobierz
  • 7
@Ivan_Sekal: Na szczęście bez. Ale dzięki za przypomnienie tak zwanej KUDZU BEKI. Baba od kudzu na POlskę nie życzy sobie takiej reklamy, ale za późno. I niech kobita nawet nie próbuje POdskakiwać, bo zaraz dostanie POważne pisma od POważnego człowieka i będzie POzamiatane, bo na POczątek będzie musiała płacić milion dolarów, a POtem znacznie więcej. POzew będzie tłusty jak sam POzywający ;)
nie zryjcie takich gowien gotowcow. Nie ma wiekszego zla jedli chodzi o jakosc. To juz lepiej kupic kilo ryzu i #!$%@? z keczupem.


@k-pow: Masz rację oczywiście. Ale czasem się #!$%@? różne gówna z braku czasu i z lenistwa. To gówno ze zdjęcia nawet dało radę smakowo. Z truciznami w składzie, to już raczej gorzej