Wpis z mikrobloga

@stormi: nie wiem dlaczego, ale kobiety mają w dna zakodowaną megalomanię. Na siłowni co druga łaska wygląda tak jak ty a praktycznie każda młodsza. Kobiety nagminnie przeszacowują swój wygląd, ale nie tylko swój. Innych kobiet również. Nawet tego nie zauważacie, chyba tak faktycznie myślicie. To powiem ci teraz jak to wygląda z drugiej strony, czyli faceta który tańczy "w twojej lidze". Przynajmniej ty tak uważasz. Otóż nie masz nic do zaoferowania
mam kazdego faceta jakiego chce, doslownie kazdego, nigdy w zyciu nie mialam sytuacji, ze kogos chcialam a on nie chcial mnie


@stormi: he he he, ha ha ha, ho ho ho. Możesz mieć każdego chłopczyka który poleci na wygląd, odfajkuje sobie Ciebie w notesiku i poleci szukać kolejnej. Żeby znaleźć faceta trzeba czegoś więcej niż wypinania dupy na portalu dla dziwnych ludzi.
@stormi: nie wiem co masz na myśli i nawet nie będę się zastanawiać. Nie jesteś ciekawa. Jesteś chyba trochę prymitywna i skupiasz się na wyglądzie kurczowo szukając w tym swojej szansy. Niestety to jest tylko jedna z długiej listy rzeczy które sprawiają, że możesz być atrakcyjna dla mężczyzny. Niestety, też najbardziej ulotna. Faceci jak ja rozgryza cie w mgnieniu oka. Nie jesteś żadnym wyzwaniem a przy tym nie masz nic do