Wpis z mikrobloga

Błagam pomóżcie odwołali mi loty z Wro do Kutaisi w Maju a wnioskowanie o zwrot nic nie daje. Ciągle niby akceptują po czym czekam już 6 dzień i po zwrocie ani widu ani słychu. Na infolinię nie da się dostać, bo jest się 2000 w kolejce a kasują za każdą minutę połączenia 5 złotych...
#wizzair #lotnictwo #loty #ryanair #latajzwykopem #podroze
kaczeridi - Błagam pomóżcie odwołali mi loty z Wro do Kutaisi w Maju a wnioskowanie o...

źródło: orca-image-503274529

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczeridi: powiedz mi, jak kliknales zwrot srodkow to tam miales jakas opcje czy chcesz na konto czy jako srodki wizzair czy dopiero jak zatwierdzili to wybrales?
  • Odpowiedz
@kaczeridi: Czy robiłeś coś jeszcze poza kliknięciem na żądanie zwrotu środków? Bo mam obecnie to samo. Codziennie tam klikam i nic nie mam ani na koncie wizz, ani z powrotem na karcie.
  • Odpowiedz
@kaczeridi: Dzięki za odpowiedź. Chyba już zostawię dla innych potrzebujących, którzy mogą szukać odpowiedzi po tagu #wizzair tak jak ja. Ciekawostka, klikanie zwrotu w apce nie działa. Na pełnoekranowej stronie webowej wcześniej tez nie działało. A dosłownie dziś wyklikałem to na stronie webowej otwartej na telefonie, i zatrybiło. Zwrócili kasę po kilku godzinach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz