Wpis z mikrobloga

@ewa-m: myślę że najbardziej się opłaci z dyskontów czy supermarketów bo i tak mają niskie ceny to jak obniżą o 2/3 to wychodzi rewelacyjnie tanio za to z restauracji czy innych punktów z gastronomią gdzie ceny z natury są wyższe to wychodzi taiej ale bez szału. Wziąłem paczkę lodów za 15 to był litr ich ale faktycznie bardzo smaczne tyle ze w dyskoncie podobną cenę na promce bym uzyskał
@ewa-m: z shell cafe to pewnie jakieś kanapki czy ciastka. Kiedyś TGTG czy Foodsie się bardziej opłacało, bo jeszczę parę lat temu podejście sklepów czy restauracji było faktycznie w kierunku zero waste i wyprzedaży tego, co i tak by wyrzucili. Teraz zaczęli kombinować, bo zobaczyli że jest na to popyt.

Wg moich obserwacji (w Warszawie, może w mniejszych miastach jest lepiej) aktualnie robi się z tego po prostu pełnoprawny, alternatywny kanał
@ewa-m: na granicy opłacalności, czyli podobnie jak u mnie. Kasowo pewnie nie straciłaś, jakby policzyć wszystko razem to pewnie i 23 zł by wyszło, ale wielkiej okazji w tym nie ma.