Wpis z mikrobloga

#czestochowa #toogoodtogo
Hej, ktoś korzysta z tej aplikacji? Ja dziś zamówiłam dużą paczkę z jedzeniem za 23 zł z Shell cafe. Ktoś jest ciekawy co będzie w środku? Ciekawe czy się opłaca. Jeśli korzystacie to z jakich punktów najbardziej się opłaca?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ewa-m ja kupuje ale w Warszawie. Na fb masz grupę gdzie ludzie wrzucają co dostali tam pewnie znajdziesz co możesz dostać. Ogólnie stacje są słabe. Spoko są np cukiernie Blikle ale ciężko trafić. Fajna apka
  • Odpowiedz
@ewa-m: myślę że najbardziej się opłaci z dyskontów czy supermarketów bo i tak mają niskie ceny to jak obniżą o 2/3 to wychodzi rewelacyjnie tanio za to z restauracji czy innych punktów z gastronomią gdzie ceny z natury są wyższe to wychodzi taiej ale bez szału. Wziąłem paczkę lodów za 15 to był litr ich ale faktycznie bardzo smaczne tyle ze w dyskoncie podobną cenę na promce bym uzyskał
  • Odpowiedz
@ewa-m: z shell cafe to pewnie jakieś kanapki czy ciastka. Kiedyś TGTG czy Foodsie się bardziej opłacało, bo jeszczę parę lat temu podejście sklepów czy restauracji było faktycznie w kierunku zero waste i wyprzedaży tego, co i tak by wyrzucili. Teraz zaczęli kombinować, bo zobaczyli że jest na to popyt.

Wg moich obserwacji (w Warszawie, może w mniejszych miastach jest lepiej) aktualnie robi się z tego po prostu pełnoprawny, alternatywny
  • Odpowiedz
@ewa-m: na granicy opłacalności, czyli podobnie jak u mnie. Kasowo pewnie nie straciłaś, jakby policzyć wszystko razem to pewnie i 23 zł by wyszło, ale wielkiej okazji w tym nie ma.
  • Odpowiedz