Wpis z mikrobloga

Oferta konfederacji dla polaków - duży samochód w dieslu, karkówka z grilla na trawniku pod własnym domem - wszystko za własne ciężko zarobione pieniądze.
Oferta oPOzycji dla polaków - robaki podgrzane na grillu elektrycznym na balkonie w mieszkaniu 35m2 wynajmowanym od korporacji i życie na zasiłu zwanym dochodem podstawowym.

Ale polactwo i tak nie zagłosowało na konfederację bo ta nie pozwala się skrobać julkom, jest przeciwko LGBT oraz nie robi laski ukrainie. Ehhh, ale ten naród jest durny.

#nieruchomosci #motoryzacja #konfederacja #inflacja #ukraina #lgbt #polityka #sejm
  • 20
  • Odpowiedz
@Viado mam trochę większe ambicje niż kawał karkówki pod domem więc nie zagłosuje na Konfederację tylko na partię która mojego rozwoju nie będzie blokować
  • Odpowiedz
Oferta konfederacji dla polaków - duży samochód w dieslu, karkówka z grilla na trawniku pod własnym domem - wszystko za własne ciężko zarobione pieniądze.

@Viado: a skończy się na jedzeniu psów, planecie nibru i lekkiej pedofilii.

Z dwojga chyba wole lewacki pierwszy świat.
  • Odpowiedz
@Viado: ja mam filety z kurczaka z wolnego wybiegu we własnym mieszkaniu lub na działce i samochód z segmentu C ¯\(ツ)/¯
To mi wystarczy, jestem zadowolony. Nie zamierzam #!$%@?ć na domek bliźniak z tektury i auto wielkości małego czołgu.
Konfederacja, jak dla mnie, może swoje oferty wsadzić sobie do swojej postsowieckiej dupy.

  • Odpowiedz
@Viado Niestety konfederacja regularnie kopie pod sobą dołki a potem w nie wpada. Gdyby faktycznie skupili się na niskich i prostych podatkach, ograniczeniu rozdmuchanej biurokracji, filtrowaniem głupot przychodzący do nas z UE i tego typu rzeczach to myślę, że na spokojnie te 15% by wyciągnęli.

Jednak chyba zgodzisz się ze mną, że szukanie światowych spisków, tropienie Żydów i wyliczanie ilu pijanych Ukraińców w tym miesiącu prowadziło samochód to nie jest droga do
  • Odpowiedz
@Viado: daj im jeszcze czas. Na razie ludziom dobrze się żyje z rozpędu po pisie ale jak rudy dociśnie po wyborach to poczują co to bieda. Natomiast boję się że może to potrwać dość długo bo nawet tutaj widać jak duże jest wyparcie faktów i racjonalizacja nieudolności obecnej ekipy
  • Odpowiedz
@daretti877 nieudolności?

Ta ekipa zrobiła z wymiarem sprawiedliwości coś czego nikt sie nie spodziewał, że uda się posprzątać bez zmiany Prezydenta.
No i w porównaniu z akcją z TVP nie ja żadnych wątpliwości prawnych co do legalności działań.

Konfa w tym czasie zajmuje się chwaleniem pisu jeszcze głośniej niż PiS sam to robi.
  • Odpowiedz
Oferta konfederacji dla polaków - duży samochód w dieslu, karkówka z grilla na trawniku pod własnym domem - wszystko za własne ciężko zarobione pieniądze.


@Viado: Pobor i przymusowe szkolenie wojskowe kazdego Polaka.
Wyjscie z Unii, zalamanie gospodarcze.
Jedzenie psow i leczenie u wiejskiej baby
Panstwo marionetkowe rosji
  • Odpowiedz
@Viado: nie ma bardziej naiwnej i nierozumiejącej życia grupy społecznej, niż fani konfederacji wierzący w populizmy korwinistyczno-mentzenowskie o tym w jakim to dobrobycie by żyli gdyby tylko jednym prostym trikiem (sprawdź jak!) dokonać zmian w polskiej gospodarce.
  • Odpowiedz
@Viado: z jedzeniem robaków to nawet Metzen przyznał, że to był ich spin, który wrócił do nich zdwojoną siłą jako jedzenie psów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A konfa albo odetnie się od szurów pokroju Brauna i reszty pokemonów, albo będzie wiecznie oscylować między 3-12%. A osoby które, mówią, że powinni obrać kurs "full Braun" nie rozumieją jak działa polityka, wszelkie alt-right ruchy, które zyskują na popularności w
  • Odpowiedz
@Viado: Jeśli ty o jedzeniu robaków piszesz na poważnie to jaką ty masz wiedzę? Trafiają do ciebie utopijne obrazki o grillu, dwóch samochodach i domu?

A obrazki pokroju takiego o poluzowania kwestii umów między pracownikiem a pracodawcą na korzyść tego drugiego, o państwie zamordystycznym, bo zamiast liberalnym światopoglądowo to podyktowanym jednej słusznej wierze, o państwie wykluczonym ze wspólnoty europejskiej, z obowiązkową służbą wojskową tylko dla mężczyzn?
Z rządem negującym zmiany klimatyczne,
  • Odpowiedz
@Viado poprawione:

Oferta konfederacji dla członków partii konfederacja - duży samochód w dieslu, karkówka z grilla na trawniku pod własnym domem - wszystko za własne ciężko zarobione pieniądze.

Oferta konferencji dla polaków - robaki podgrzane na grillu elektrycznym na balkonie w mieszkaniu 35m2 wynajmowanym od korporacji i życie na zasiłu zwanym dochodem podstawowym.

Oferta oPOzycji dla polaków - robaki podgrzane na grillu elektrycznym na balkonie w mieszkaniu 35m2 wynajmowanym od korporacji i
  • Odpowiedz
@Viado: Póki co konfederacja pokazała się jako partia stojąca ramię w ramię z Pisem. Ich przedstawiciele do tego wykazali się takimi wyczynami jak dyskusja o zniesieniu ustawowego wieku zgody na seks ( patrz Korwin ) atakowaniu ludzi gaśnicą ( Braun ).
  • Odpowiedz