Wpis z mikrobloga

Hej, poszukuję jakiegoś fajnego plecaka. Patrzyłem na Zalando, TKMaxxach, w sieciowkach itp, ale nic nie znalazlem. Kryteria:
- musi dominowac czerń
- musi być pojemny, ale też bez przesady, bo to nie ma być ogromny turystyczny kolos, tylko raczej na zakupy spożywcze za 120 zł z marketu. W litrach trudno mi rzucić konkretną liczbę, bo nie pamiętam jaki mialem dotychczas.
- niech nie wygląda na jakiś survivalowy, wojskowy, tylko po prostu zwykły miejski
- ale niech nie będzie też szmaciany, w którym można przenieść co najwyżej laptoka i lunch, musi być do pewnego stopnia wytrzymały.
- musi mieć minimum 2 przegródki, optymalnie 3, jeśli będzie miał uchwyt na butelkę po boku, to super (bo ja tam noszę parasolki itp)

Ogólnie zalety plecaków wyprawowych dostosowane do realiów miejskich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przedziału cenowego nie podaję, po prostu rozważę to co jest. Wiadomo, ze wolalbym coś tanszego, ale wiem tez, ze dobre plecaki kosztuja. Ogolnie przedział 200-400 pasuje, oczywiście może być trochę drożej i trochę taniej.

#plecak #plecaki #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie #wycieczki #podroze #moda #modameska #modadamska (może być "damski", plecak nie ma płci).
  • 7
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric @Evert: Hershel faktycznei warte polecenia. Ja dodałbym jeszcze niektóre modele Levisa. Swój mam od kilku lat i nie narzekam. Wytrzymały. Noszę go niemal codziennie. Daje sobie radę nawet z cięższymi zakupami, wypchany do granic możliwości. Mam podobny do tego ze zdjęcia ale jakiś starszy model, więc nie potrafiłem już go znaleźć, by pokazać.
DocentMarzanek - @GoddamnElectric @Evert: Hershel faktycznei warte polecenia. Ja doda...

źródło: 656c715136f42c3c5bb00a978805c2e3

Pobierz
  • Odpowiedz