Wpis z mikrobloga

Nie zdzierżę takiej TVNowskiej propagandy, dlatego leci unsub.
Liczyłem na nową jakość na kanale zero. Liczyłem, że naprawdę będzie obiektywnie, np. dzisiaj na tym śniadaniu u Mellera będą ludzie od lewa do prawa, np. Dymek z lewicy, Warzecha z prawicy i ktoś tam jeszcze z centrum
A tutaj mamy dyskusję na poziomie:
"No ja kocham Tuska, wszystko dobrze robią, jest git".
"Nie!!! To ja bardziej kocham Tuska, wszystko jest świetnie, dobrze robią"
"Aaaa nie! Ja jeszcze bardziej kocham Tuska, wczoraj mu dupę do czysta po sraniu wylizałem".

Tego się nie da oglądać.

#kanalzero #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #bekazpo #kanalsportowy #polityka
  • 9
Warzecha z prawicy


@damienbudzik: Warzechy nie powinno się nigdzie zapraszać. Podobna sytuacja, jak z Korwinem. Przez to, że był zapraszany do mediów to znalazło się parę procent ludzi, którzy poszliby w ogień za legalizację pedofilii dla Krula.
@damienbudzik: i tak najlepsza baba ubrana w panterke w przerysowanych okularach rozprawiajaca o braku taktu u prezydenta, pajac jak za krola cwieczka XD

wogle liczylem na jakies takie no opinie a nie na memlanie mordami, memlanie mordami to nawet u ziemkiewicza dzis bylo, tu nie ma o czym gadac, tu w polszu to jest ludzki gruz, janusze o konsystencji blota ktorym wszystko jedno, wszystko gowno

no ale wystarczy tego nie ogladac