Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pracowałem kiedyś w nocy jako dostawca pewnych materiałów. Był też taki budynek, który regularnie dostarczałem. Budynek ten był domem starców. Byłem tam około 2 w nocy i kiedy tam byłem, zobaczyłem starszą panią siedzącą na kanapie w holu i czytającą
czasopisma. Minąłem ją i rozmawiałem z nią, zanim wszedłem do windy. Nie myślałem o tym aż do następnego dnia, kiedy spotkałem w tym budynku ochroniarza, który zapytał, z kim wczoraj rozmawiałem. Potem pokazał mi nagranie na swoim telefonie, mówiłem do niczego. aż mnie sparaliżowało bo wyglądała jak normalna osoba, nie miała w sobie nic upiornego i była miła. On
powiedział mi, że dzieją się tam dziwne rzeczy i żebym pracę zmienił lepiej jak nie chcę żebym trupem został. Tak się zesrałem to natychmiastowo poszlem się zwolnić i już nigdy tam nie pracowałem #praca #paranormalne #dziwne #strasznehistorie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
Bardzo często się to zdarza jest masa filmów w necie gdzie ludzie gadają z kimś "na żywo", a na kamerze nie ma nikogo
  • Odpowiedz
Bardzo często się to zdarza jest masa filmów w necie gdzie ludzie gadają z kimś "na żywo", a na kamerze nie ma nikogo


@Erravi: wrzuć coś w tym stylu bo jestem ciekawy? :)
  • Odpowiedz
@Erravi: Niestety jest masa przyziemnych wytłumaczeń takich video. Na tym pierwszym, babka z monitoringu brzmi jak aktorka i co to za problem nagrać "creepy" filmik dla beki gdy się nudzisz w pracy ;)
Ludzie niestety też mają problemy psychiczne i mają omamy.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ja tam mu wierzę, są rzeczy które się nie da wytłumaczyć. Np raz jak byłam mała to chciałam otworzyć drzwi na zewnątrz w takiej drewnianej chatce u babci na wsi. I ktoś lub coś... Trzymało za klamkę! Ja do siebie, a on do siebie. Nikogo nie było wtedy w domu tylko ja, bo babcia poszła na pole krowy przepędzić.

  • Odpowiedz